אירוע: מואב ורדי: כתב למשימות מיוחדות - לדווח מלב אזורי מלחמה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 09/02/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

סוג כרטיס:רגיל55 ש"חכמות1
דמי טיפול אינטרנט:00
סה"כ:155

מואב ורדי: כתב למשימות מיוחדות - לדווח מלב אזורי מלחמה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 09/02/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

75 ₪

מחיר באתר החל מ-

55 ₪

ORDER
 
 

אודות האירוע

 

מואב ורדי: כתב למשימות מיוחדות - לדווח מלב אזורי מלחמה

כשאתם שומעים על הפיכה בקהיר או על חיסול בתוניס או על מגה פיגוע בפריז - אתם פותחים טלוויזיה. כשמואב ורדי שומע על פיגוע או חיסול או הפיכה בחו"ל - הוא בדרך כלל כבר בדרך לשדה התעופה.שנים האחרונות, מילא מואב את הדרכון שלו בחותמות של עיראק, עומאן, תוניס ומלזיה.ככתב מדיני בערוץ 10 וכעורך חדשות החוץ בתאגיד השידור כאן,תיעד מואב מקרוב כמה מהאירועים העולמיים הדרמטיים ביותר של השנים האחרונות:

הוא היה אחד העיתונאים הראשונים בעולם שדיווח מזירת הפיגוע בבטקלאן בפריז, התלווה לכורדים שנלחמו לשחרור מוסול בעיראק מידי דאע"ש , דיווח מביתו של מהנדס החמאס שחוסל על ידי המוסד בתוניס (מה שעורר סערה ציבורית במדינה), ומזירת החיסול של בכיר החמאס במלזיה המוסלמית. שידר מלב ההפגנות בכיכר תחריר בקהיר (ונעצר ונחקר על ידי המוחבראת המצרי), ויצא למסע בנסיכות עומאן שבמפרץ הפרסי (גם שם נלקח לחקירה כשעמד לעזוב את המדינה).בין לבין, גם הצליח להרגיז פעמיים את דונלד טראמפ.

 

איך אפשר להיות ישראלי ולדווח בעברית ממדינה ערבית עוינת? איך יוצאים בכלל, לבד, בלי אף אחד למדינות אויב ומצליחים לייצר משם דיווח עיתונאי בעל משקל? ולמה גם בעידן הסמארטפון והרשתות החברתיות יש עדיין ערך רב לעיתונות השטח.איך שומרים על קור רוח כשרגע לפני שאתה מתחיל את הדיווח מטען חבלה מתפוצץ על רכב של עמיתיך העיתונאים, ואיך זה מרגיש לעמוד מול דונלד טראמפ הזועף?

 בערב המיוחד הזה מואב ורדי יחלוק את חוויותיו מעבודתו ככתב שטח באזורי עימות, יתאר את המזרח התיכון המשתנה לנגד עינינו, מזווית הלוחם והאזרח הפשוט במדינות סביבנו, וינסה להסביר איזה מקום תופסת ישראל בסדר העולמי החדש.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות