רכישת כרטיסים – המדריך המלא

 

ההופעה מתחילה כאן! אתנו ב- GOSHOW, רכישת כרטיסים בקלי קלות:רכישת כרטיסים- השלב הראשון:
לבחור את ההופעה אותה תרצו לראות. באתר שלנו מוצעות מגוון הופעות בכל חלקי הארץ תחת הכותרת "הופעות קרובות". אחרי שבחרתם את ההופעה שלכם (לחיצה על התמונה של הזמר או האומן) תגיעו אל "עמוד ההופעה" המוקדש כולו להופעה שבחרתם. ב"עמוד ההופעה" תוכלו למצוא מידע על המופע: תאריך, שעת פתיחת שערים, שעת תחילת המופע, האם זהו מופע ישיבה או מופע עמידה וכמובן מחיר הכרטיס. בנוסף מחכה לכם שם מידע על האומן והמופע וגם קטע מיו-טיוב, ככה בשביל האווירה.


רכישת כרטיסים - השלב השני:
רכישת כרטיסים. בצד שמאל, ממש מתחת לתמונה של האומן יש כפתור בצבע ירוק – רכישה. לחיצה על כפתור "רכישה" תוביל אתכם לבחירת המקום בו תרצו לשבת. מולכם יופיע האולם או המועדון כאשר המושבים הפנויים מסומנים בצבע ירוק. כדי לבחור מושב צריך ללחוץ עליו. שימו לב, עם כל מושב שתסמנו כשלכם, יתעדכן "סל הקניות" שלכם בצד ימין. תוכלו לראות בכל רגע כמה מושבים סימנתם ומה מחירם. שימו לב, אם בחרתם לרכוש כרטיס למופע עמידה אין צורך לבחור מקום ותעברו ישירות לשלב תשלום. אחרי שבחרתם: בתחתית העמוד תבחרו האם לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלכם או באמצעות חשבון PAYPAL. המשלמים עם חשבון PAYPAL יזינו את פרטי החשבון שלהם. המשלמים באמצעות כרטיס אשראי יזינו את פרטי הכרטיס. (אם הסתבכתם אל תהססו לפנות אלינו בטלפון או בכתב


רכישת כרטיסים - שלב שלישי:
עכשיו מחכה לכם בתיבת המייל (וגם ב"אזור האישי" באתר אם נרשמתם) סיכום העסקה. שם מחכה לכם קבלה, מספר הזמנה, תאריך המופע, שעה, מיקום, מקומות ישיבה/ עמידה, הפרטים שלכם ו... הכרטיסים!


מה זה הברקוד הזה? איך אני משתמש בזה?!
כרטיס כניסה אלקטרוני – E-TICKET, הוא כרטיס ללא נייר. הכרטיס שלכם הוא בעצם ברקוד שסריקתו שוות ערך לקריעת כרטיס נייר. באפשרותכם להציג את הברקוד בכניסה להופעה על גבי הסמארטפון, טאבלט או מודפס על דף נייר. נציג של GOSHOW יסרוק את הברקוד בכניסה להופעה. רכישת כרטיסים אלקטרונים של GOSHOW מאפשרת לכם לשלוח לכל חבר את הכרטיס שלו ולהיפגש כבר בפנים (במקום לחכות בחוץ או להשאיר כרטיסים אצל השומר). אם תרצו אפשר להדפיס, לשמור כקובץ PDF ואפילו לשתף בפייסבוק. זכרו, את הכרטיס האלקטרוני אי אפשר לאבד ואי אפשר לגנוב. אנחנו ב-GOSHOW משתדלים לתת לכם את השירות הטוב ביותר, הנוח ביותר, צעד אחד לפני כולם. אחרי הכל, ההופעה מתחילה ממש כאן.

נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00