שחר חסון הופעות

 

הופעה של שחר חסון היא סוג של תופעת סטנדאפ שלא נראתה כמוה עדיין בישראל. עם יד הלב, הבן אדם משוגע. פצצת אנרגיה עולה על הבמה ומתפוצצת לעיני הקהל. שחר חסון בהופעה מקפיץ את הקהל ולוקח אותו למסע צחוקים משוגע.


שחר חסון החל את הדרך מזמן, בסוף שנות ה-90'. אחרי שסיים את לימודיו ב"סטודיו לאמנויות התיאטרון מיסודו של יורם לוינשטיין" בתל אביב מתחיל שחר חסון בסטנדאפ! הצעד הראשון היה הופעות בקאמל קומדי קלאב (אותו מועדון הופעות מיתולוגי שהצמיח מתוכו סטנדאפיסטים רבים כמו שלום אסייג, אייל קיציס, עדי אשכנזי, אלי ומריאנו, אורנה בנאי, אורי חזקיה ועוד רבים...). אבל דווקא הטלוויזיה הביאה את ההופעות של שחר חסון לתודעת הציבור. במהלך 15 שנות הקריירה שלו השתתף שחר חסון בהופעות טלוויזיה רבות – אנחנו ספרנו לא פחות מ-27 תוכניות! בניהן דודו טופז, לילה בכיף, צחוק מעבודה ועוד רבות.שחר חסון הופעות ללא גבולות
זה לא סתם שקוראים לו האיש הכי מצחיק בארץ, הוא באמת קורע את הקהל מרוב צחוק. לקידוש המטרה הזו כל האמצעים כשרים: אין תחום ששחר חסון נמנע ממנו על הבמה. שחר חסון בהופעה מדבר על זוגיות, הורים וילדים, גברים ונשים, נהיגה, אוכל, משפחה, דייטים, ציצים, סקס וכל טוב מן התחום. אה, כן, וגם מוזיקה. מסתבר ששחר חסון מוזיקאי לא רע בכלל.מאיפה באת - MC מנצור?
מי לא יודע לדקלם את השיר "מרפי מרפי" או נזכר בגיחוך בשיר "חיטאתי ניקיתי"? מסתבר ששחר חסון המציא ראפר, ממש ככה. קוראים לו MC מנצור והוא דאחקה פרטית על סצנת הראפ בישראל. לצידו של מנצור מראפרפ "הגב" (אדם שרון) ועכשיו הבדיחה כבר הרבה יותר ברורה... MC מנצור, הראפר הפיקטיבי של שחר חסון, מקליט ומוציא שירים הומוריסטיים בעצמו או בשיתופי פעולה עם אבי מסיקה, שי 360, כלא 6 ועוד חברים שמוכנים להצטרף לפרודיה. בשנת 2004 יצא האלבום הראשון ומרוב שזה הצחיק את שחר חסון, בשנת 2007 הוא הקליט והוציא לאינטרנט אלבום נוסף מבית היוצר. שני האלבומים ניתנים להורדה והאזנה חופשית באתר האינטרנט של שחר חסון.GOSHOW מזמינים אתכם לראות את שחר חסון בהופעה במחיר מוזל ובמגוון מקומות בארץ. כרטיסים לשחר חסון אפשר לרכוש כאן וליהנות מערב שכולו צחוקים, בידור חסר גבולות והרבה הומור טוב. נתראה בהופעות של שחר חסון!

נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00