מופע: איתי אנגל- כשהכל מתפרק: מבט מהשטח על המזרח התיכון ועוד- מפגש רביעי: המהפכות בעולם הערבי (מצרים, תוניסיה, לוב, תימן, סוריה, עירק)

מקום: טוקהאוס, תל אביב

מועד: 13/05/2017 שעה: 21:00

סוג מופע: ישיבה לא מסומנים

סוג כרטיס:רגיל56 ש"חכמות1
דמי טיפול אינטרנט:00
סה"כ:156

איתי אנגל- כשהכל מתפרק: מבט מהשטח על המזרח התיכון ועוד- מפגש רביעי: המהפכות בעולם הערבי (מצרים, תוניסיה, לוב, תימן, סוריה, עירק)

טוקהאוס, תל אביב 13/05/2017 בשעה 21:00

מופע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

68 ₪

מחיר באתר החל מ-

56 ₪

ORDER
 
 

אודות המופע

 

איתי אנגל- כשהכל מתפרק: מבט מהשטח על המזרח התיכון ועוד- מפגש רביעי: המהפכות בעולם הערבי (מצרים, תוניסיה, לוב, תימן, סוריה, עירק)

מפגש רביעי: מוצאי שבת 13.5.17 המהפכות בעולם הערבי (מצרים, תוניסיה, לוב, תימן, סוריה, עירק)

השינוי היסטורי במזה״ת. מצרים, תוניסיה, לוב, סוריה, עירק ומשטרים נוספים שהכרנו, כמו גם עבודת מודיעין של עשרות שנים, נטרפים מול עינינו במהפכות שטלטלו את כל העולם הערבי. מי שחוללו אותן הם בעיקר הכוחות הליברלים, מי שכעת ״חוטפים״ הם הכוחות האיסלמיסטים. 

מדינת ישראל נדרשת להתמודד כעת עם מציאות חדשה, ואיומים חדשים. ההרצאה מלווה בתיעוד הרגעים הדרמטיים של המהפכות ברגע התרחשותן וביום שאחרי.

 

על הסדרה

איתי אנגל , עיתונאי, כתב ובמאי (גלי צה"ל, חדשות 2, אולפן שישי, עובדה עם אילנה דיין) ומרצה בארץ והעולם חוזר לטוקהאוס לסדרה נוספת.

איתי הוא הכתב הישראלי היחיד שדיווח מכל המוקדים בהם עולה האיסלאם הקיצוני. מעירק, כורדיסטן, סוריה, לבנון, אפגינסטן, ויתר המהפכות בעולם הערבי שטורפות את המזרח התיכון כולו וגם מאזורי סכסוך אחרים באפריקה, קוסובו - במשך 25 השנים האחרונות הוא נכנס כמעט לכל אזור סכסוך על פני כדור הארץ.

הסדרה "כשהכל מתפרק" היא סדרה ייחודית שאותה איתי מעביר עם תיעוד נדיר, עדכני ובלעדי שלו מהשטח, במזה"ת והרבה מעבר לו.

כל אחד מהקונפליקטים מתחיל בסקירה היסטורית רחבה, מצגות מושקעות ועדכניות, צילומים בלעדיים מהשטח ומעקב מתמשך לכל אורך הקורס אחר המתרחש באזורים שאותם נלמד. הקהל מקבל חומרי עיון נוספים לאחר כל הרצאה.

 

לינק לרכישה למפגש החמישי:

https://www.goshow.co.il/show/3366/12509

הערות

 

כרטיס למפגש הרביעי

טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) יריד המזרח בצפון מזרח נמל תל-אביב, צמוד לגשר "המנעולים" המחבר בין חניון רידינג מערב לבין יריד המזרח. החניונים הקרובים למקום הם חניון רידינג מערב או החניון של מטבחי סמל בכניסה הצפונית לנמל.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם.
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע. הקהל מוזמן להגיע קודם לשתות ולאכול. טוקהאוס מציעה בר עשיר ותפריט של אוכל רחוב מהעולם בניצוחו של השף אריאל כהן.
כניסה מגיל 16+ מלבד אירועים מותאמים לילדים.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות אין צורך בכרטיס.
פינת עישון בחוץ בדק.
טלפון:03-5545500 // [email protected]

לשאלות גו שואו: 03-6133556

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

הופעות נוספות של טוקהאוס

 

תגובות