הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: מיוזיק טוק: שיחה אישית בין המוסיקאים יובל כהן עמוס הופמן

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 17/11/2016 שעה: 21:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

מיוזיק טוק: שיחה אישית בין המוסיקאים יובל כהן עמוס הופמן

טוקהאוס, תל אביב-יפו 17/11/2016 בשעה 21:30

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

80 ₪

כרטיס בודד

70 ₪

 
 

אודות האירוע

 

מיוזיק טוק: שיחה אישית בין המוסיקאים יובל כהן עמוס הופמן

סדרת מפגשים חדשה ומקורית בטוקהאוס – מפגש שני בסדרה

המוסיקאי יובל כהן מארח את נגן הגיטרה והעוד עמוס הופמן בשיחה אישית. השיחה, שתתמקד בתחנות חייו המקצועיים של הופמן, ותגלוש כמובן לחייו האישיים, יצירתו, תפישתו המוסיקלית ואבחנותיו במימדיה השונים, תאפשר לקהל להכיר מקרוב את עמוס הופמן. כמו כן יוכל הקהל לשמוע את השניים מנגנים ביחד, ולהיות מעורב בשאלות אישיות לאורח.

 

יובל כהן: ראש המחלקה ללימודי ג'אז בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, מנצח ה"ביג בנד", מנחה סדנת אילתור, לימודי סקסופון. בוגר התיכון לאומנויות ע"ש "תלמה ילין".שרת בתזמורת צה"ל כנגן מוביל, סולן, מעבד, מנצח וספרן ראשי.סיים את Berklee College of Music בהצטיינות יתירה, במגמת הביצוע שם למד אצל ג´ו ויולה, ג´ורג´ גארזון, בילי פירס, ג´ון לה-פורטה וצ´ארלי באנאקוס. ובמהלך לימודיו זכה בפרס מחלקת הנשיפה על הישגיו כסקסופוניסט וכן בפרס הקולג´ על הישגים יוצאי דופן.חבר בהרכב המשפחתי "שלישיית הכוהנים" יחד עם אחיו ואחותו, ענת ואבישי כהן, בדואו הבינ"ל האמאמורה-כהן, וכן מוביל רביעייה המנגנת חומרים מקוריים מפרי עטו.

עמוס הופמן: נגן גיטרה ועוד. למד באקדמיה למוזיקה ע"ש רובין בירושלים. חיפושיו אחר חוויות מוזיקליות הובילוהו לאמסטרדם תחילה ובהמשך לניו יורק, שם ניגן ג`אז עם מוזיקאים מבוססים כמו ג`ומה סנטוס, ג`ייסון לינדר, עומר אביטל, סם ניוסום ודואיין יובנקס. במקביל, החל ללמוד מוזיקה מזרח תיכונית עם נגן העוד וחליל הניי (ney) הלבנוני באסם סאבה. חי בשנתיים האחרונות בדרום קרולינה. ניגן, עיבד והוציא שישה דיסקים על שמו ועבד עם עוד רבים בעולם בסגנונות הג'אז ומוסיקת עולם. זכה בפרס מפעל הפיס כנגן ומלחין, ניגן באלבומים והופעות עם אבישי כהן(בס) גיסון לינדר, אריק מקפרסון, נורית גלרון, ועוד.

 

 

הערות

 

טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) יריד המזרח בצפון מזרח נמל תל-אביב, צמוד לגשר "המנעולים" המחבר בין חניון רידינג מערב לבין יריד המזרח. החניונים הקרובים למקום הם חניון רידינג מערב או החניון של מטבחי סמל בכניסה הצפונית לנמל.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם.
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע. הקהל מוזמן להגיע קודם לשתות ולאכול. טוקהאוס מציעה בר עשיר ותפריט של אוכל רחוב מהעולם בניצוחו של השף אריאל כהן.
כניסה מגיל 16+ מלבד אירועים מותאמים לילדים.
פינת עישון בחוץ בדק.
טלפון:03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com
ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני המופע בכפוף לדמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים.

לשאלות גו שואו: 03-6133556

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות