הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

מופע: אורי רוזן: איך תורת המשחקים גרמה לנפילות הכי גדולות של התקשורת

מקום: טוקהאוס, תל אביב

מועד: 14/08/2017 שעה: 21:00

סוג מופע: ישיבה לא מסומנים

אורי רוזן: איך תורת המשחקים גרמה לנפילות הכי גדולות של התקשורת

טוקהאוס, תל אביב 14/08/2017 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות המופע

 

אורי רוזן: איך תורת המשחקים גרמה לנפילות הכי גדולות של התקשורת

מי בישר על מותו של יאסר ערפאת שבוע לפני שזה באמת קרה? מי עבד על התקשורת כשעקב אחרי המאהבת של דיויד בקהאם? מי אחראי למתקפת הכרישים על חופי ארה"ב בקיץ 2001? מי הדליף לעיתון את הסיפור על פרשת המניות של דן חלוץ? למה החדשות של 20:00 מתחילות בעצם ב-19:58? מיהי נערת הזוהר שקלטת הסקס שלה הודלפה לעיתון ביבים? איך האלטלנה הפכה לספינת קזינו שמשייטת מול חופי אילת, מי האיש שעיצבן את רוני דניאל ושילם על כך את המחיר, ואיך השכנה של גלעד שליט כמעט הרוויחה אלפי שקלים אבל הפסידה אותם ברגע האחרון –

התשובות לכל השאלות האלה ועוד בהרצאה שמחברת בין תורת המשחקים לעולם התקשורת, ומראה באמצעות מודלים של משחקים קלאסיים כמו דילמת האסיר, משחק השפן ומכירה פומבית של דולר לבין וסיפורים מרתקים מאחורי הקלעים של התקשורת הישראלית והבינלאומית.

אורי רוזן הוא עיתונאי ואיש תקשורת ישראלי המשמש כיום כמנכ"ל והעורך הראשי של קבוצת mako מבית שידורי קשת, וקודם לכן כמנכ"ל חדשות 10 ובעיתון מעריב. אורי הוא בעל תואר שני בתקשורת פוליטית באוניברסיטת תל אביב ומתמחה בחקר קבלת החלטות במערכות כלי התקשורת. ספרו של אורי "העורך העירום" על תורת המשחקים, יצא לאחרונה לאור בהוצאת דביר.

 

הערות

 

טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) יריד המזרח בצפון מזרח נמל תל-אביב, צמוד לגשר "המנעולים" המחבר בין חניון רידינג מערב לבין יריד המזרח. החניונים הקרובים למקום הם חניון רידינג מערב או החניון של מטבחי סמל בכניסה הצפונית לנמל.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם.
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע. הקהל מוזמן להגיע קודם לשתות ולאכול. טוקהאוס מציעה בר עשיר ותפריט של אוכל רחוב מהעולם בניצוחו של השף אריאל כהן.
כניסה מגיל 16+ מלבד אירועים מותאמים לילדים.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות אין צורך בכרטיס.
פינת עישון בחוץ בדק.
טלפון:03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

לשאלות גו שואו: 03-6133556

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

הופעות נוספות של טוקהאוס

 

תגובות