הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: טעימות מהספריה: רוני ססלוב

מקום: הקומה ה-4, אסיף, תל אביב-יפו

מועד: 21/07/2021 שעה: 19:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

טעימות מהספריה: רוני ססלוב

הקומה ה-4, אסיף, תל אביב-יפו 21/07/2021 בשעה 19:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

טעימות מהספריה: רוני ססלוב

מומחי הספרייה של אסיף מתארחים בקומה ה-4 לערב של שיח וטעימות מהספרים, והפעם - רוני ססלוב.

 

ענף היין והמשקאות האלכוהוליים בישראל זוכה בשנים האחרונות לשגשוג ופריחה - בשדה המקומי וברחבי העולם. רוני ססלוב, ייננית ביקב המשפחתי בעברה, ובשנים האחרונות מרצה ליין הפועלת לקידום תרבות יין בישראל, היא אחת מבין המומחים שלקחו חלק באוצרות אוסף הספרייה של אסיף. בערב הראשון מתוך סדרת האירועים ״טעימות מהספרייה״, נשוחח עם רוני על העבודה ביקב המשפחתי, על תרבות יין בישראל, על אזוריות בטרואר המקומי, ועל עתיד היין בישראל. נסיים בטעימה מודרכת שמערבת סיפורים, יינות ומאכלים מהספרים האהובים על רוני, אותם ניתן למצוא גם על מדפי הספרייה.


רוני ססלוב:
ייננית ומומחית יין, מרצה ומנחה סדנאות טעימות יין ייחודיות, השמות דגש על פיתוח יכולות הטעימה של השותה. בשני העשורים האחרונים פועלת רוני לקידום ענף היין המקומי כיועצת מקצועית ליקבים ולגופים קולינריים, וכן מייצגת את הענף ברחבי העולם בכנסים ובהרצאות. ב-2021 יצא לאור  ״יומן יין- הרפתקה ישראלית״ - ספר הסוקר את ענף היין המקומי דרך יקבי הארץ- אותו כתבה יחד עם שותפים לדרך.  כמו כן, מנחה רוני יחד עם גיא הרן את פודקאסט היין הפופולרי ״מוצר צריכה בסיסי״,  החושף את פניה של תרבות היין מזוויות שונות ומרתקות.

תפריט:
* קוקטייל מרטיני מבוסס על וורמוט מקומי על פי מתכון מהספר שעות שמחות / מירה איתן
* מנגו מותסס ויין כתום של יקב פילוקליה, מתכונים שנעורר לחיים מתוך הספרים: Neuroenology: How the Brain Creates the Taste of Wine/Gordon Shepherd ו-The Noma Guide to Fermentation / René Redzepi and David Zilber
* בעקבות הספר Wine Folly: The Essential Guide to Wine / Madeline Puckette נתאים בין גבינה קשה אגוזית ממחלבת שירת רועים, שיושנה באותו היין אותו נטעם לצידה - של יקב חרשים.

הערות

 

* אודיטוריום אסיף, לילנבלום 28, תל-אביב יפו

* ביטול הכרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע כרוך בעלות של 5% ממחיר הכרטיס. ביטולים מאוחרים יותר לא יתאפשרו.

* האירוע פועל תחת הנחיות משרד הבריאות בכפוף להוראות התו הירוק. קרי הכניסה תותר למחוסנים, מחלימים ובעלי בדיקה שלילית בהתאם להנחיות התו.


* באירוע יצולמו תמונות וסרטוני וידאו שמשתתפי האירוע עשויים להופיע בהם, ואנו שומרים את הזכות לעשות שימוש בתוצרי התיעוד ברשתות החברתיות ובפרסומים הקשורים לאירוע.

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של אסיף - מרכז לתרבות אוכל בישראל

 

תגובות