הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר איתי חרל"פ - כיצד הפכה הטלוויזיה לאמנות חשובה במאה ה-21?

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 18/11/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר איתי חרל"פ - כיצד הפכה הטלוויזיה לאמנות חשובה במאה ה-21?

טוקהאוס, תל אביב-יפו 18/11/2018 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

ד"ר איתי חרל"פ - כיצד הפכה הטלוויזיה לאמנות חשובה במאה ה-21?

לאורך שנים נתפסה הטלוויזיה בתרבות המערבית כמדיום נחות ורדוד, כאשר היא עצמה כונתה בשמות כמו "מכשיר הטמטום", "פטמת הזכוכית", "שממה רחבת ידיים", ו"מדורת ההבלים". 
הצופים והצופות שלה, בתמורה, נקראו בשמות גנאי כמו "בטטות כורסא", "זומבים", ו"עקרות בית משועממות" ומי שהחשיב את עצמו או עצמה  כתרבותי – חזר וטען שהוא לא רואה טלוויזיה.

אבל בשני העשורים האחרונים משהו השתנה, וסדרות הדרמה הטלוויזיוניות  הפכו להיות חלק מרכזי, אם לא המרכזי ביותר, בתפריט התרבותי של א/נשים רבים, גם אלה  התופסים את עצמם כצרכני תרבות גבוהה.
והיא מתחילה להיתפס כמדיום שיכול להציע יצירות אמנות מורכבות הן בתחום הדוקומנטרי והן בתחום הדרמטי - לא פחות מאשר "אחיה הגדול" – הקולנוע.

שינויים אלה קשורים בין השאר באופן צריכת הטלוויזיה שהשתנתה עם השינויים הטכנולוגיים שיצרה אפשרויות צפייה לא לינארית – הקהל מוריד סדרות, צופה ב-VOD, עושה Bing Watching בנטפליקס ועוד.

ד"ר איתי חרל"פ, , חוקר סוגיות בטלוויזיה שנים רבות, יסקור את התפתחות הטלוויזיה בעשורים האחרונים, ויבחן מה קרה לטלוויזיה וכיצד  הפכה לאמנות לגיטימית והאם היא באמת משהו אחר לגמרי – או אותה גברת בשינוי אדרת.
ההרצאה בליווי קטעים מסדרות מופת ישנות וחדשות: הסופרנוס, עמוק באדמה, אוז, בלשים בלילה, בלוז לכחולי המדים, טווין פיקס, משחקי הכס ועוד.

ד"ר איתי חרל"פ, מרצה לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל-אביב ובמכללה האקדמית ספיר, מחבר הספר "הטלוויזיה שאחרי" ...

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות