הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ערן הדס - 90 השניות הראשונות -סדנא להופעה בפני קהל

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 27/05/2022 שעה: 10:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ערן הדס - 90 השניות הראשונות -סדנא להופעה בפני קהל

טוקהאוס, תל אביב-יפו 27/05/2022 בשעה 10:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

320 ₪

מחיר באתר החל מ-

320 ₪

 
 

ערן הדס - 90 השניות הראשונות -סדנא להופעה בפני קהל

 

 

מה אנחנו באמת רוצים להגיד, ומהי הדרך היעילה לומר זאת?

כיצד נשפר את הופעתנו בפני קהל? כיצד נבליט את היתרון היחסי שלנו בסביבה רווית מתחרים, ונשפר את האופן שבו רואים אותנו אחרים. איך מתחילים חזק, ועם בטחון מלא? כיצד נציג את עצמנו בצורה אפקטיבית? כיצד נכין נאום שמטרתו להעביר מסר לימודי ביעילות? כיצד לבצע פרזנטציה אישית נכונה, כיצד לעורר עניין ולרתק את הקהל? ההרצאה כוללת דוגמאות רבות וכללי 'עשה ואל תעשה' להופעה משכנעת, העברת מסר יעיל בזמן קצוב, מיומנויות הופעה בציבור, בצירוף טכניקות פשוטות לשיפור מיידי בהופעות מקצועיות ועסקיות.

שליטה בשלושת המרכיבים העיקריים בהופעה מול קהל: מיומנות הופעה, שימוש בטקסט ושליטה בתוכן. כולל ניתוח חומר מצולם.

09:30 – פתיחת דלתות

10:15 – תחילת סדנא

תרגול ראשוני של הופעה מול קהל. כיצד נציג את עצמנו ואת המסר בצורה הטובה ביותר. תרגול העברת המסר האפקטיבי ביותר במסגרת זמן קצרה.

עשה ואל תעשה בהופעה מול קהל. כללי הזהב להשתתפות משמעותית במשחק הניהולי,  שפת גוף, העברת מסר וניתוח חומר מצולם (ולמה בכל זאת כל הגדולים עושים את כל הטעויות האפשריות – בליווי הדגמות וניתוח חומר מצולם).

12:00 – 12:30 – הפסקה

12:30 – 14:00

הופעה שלמה ומלוטשת: שליטה בשלושת המרכיבים העיקריים בהופעה מול קהל ומצלמה: מיומנות הופעה, שימוש בטקסט ושליטה בתוכן.

ליטוש המסרים ועמידה במסגרת הזמן:  התמודדות עם שאלות נוקבות וביצוע הלכה למעשה של העברת המסרים שהוכנו מראש באופן האופטימאלי.

על ערן הדס:

מייסד בית הספר לטלוויזיה של רשת ערוץ 13. מומחה לתחומי ה-public speaking , הופעה מול קהל ומצלמה ומיתוג אישי. מלווה עסקים, ארגונים, מנכ"לים ופוליטיקאים בכירים, עם למעלה מ-3000 הרצאות וסדנאות בארגונים הגדולים במדינה. אלפי בוגרים שעברו הכשרות לעולמות המדיה, העסקים והניהול.

מעל 20 שנות ניסיון בתקשורת:  'רשת' ערוץ 2, ידיעות אחרונות, YES  טלוויזיה בלווין . הכשרת אלפי בוגרים בפורומים עסקיים ומקצועיים: הכשרה להופעה בטלוויזיה לנבחרת ישראל לאולימפיאדות, הדרכת בעלי עסקים להצלחה, ניו מדיה ודיגיטל, משרד ראש הממשלה, מגישי טלוויזיה, עורכי דין, ספורטאים בכירים, פורומים עסקיים.

הערות

 

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל [email protected] ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס [email protected] ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected]

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00