הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: אורי פקר - we too - גם גברים מדברים

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 18/09/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

אורי פקר - we too - גם גברים מדברים

טוקהאוס, תל אביב-יפו 18/09/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

60 ₪

מחיר באתר החל מ-

43 ₪

 
 

אורי פקר - we too - גם גברים מדברים

סיפורו של נער שאהב לשחק גם עם בנות עד שהפך ליעד להתעללות פיסית ונפשית של בריון הכיתה וחבריו והחליט לנטוש את עצמו, לשנות את פניו ולהפוך לגבר שבגברים, מקובל בחברה, קצין מצטיין ואיש עסקים, וכיצד בגיל 37 גילה מחדש את הרגישות, החולשות והעדינות שבו והחליט "להעביר את זה הלאה".  

הרצאה שמתבוננת מחדש על גבריות ונשיות, עוצמה וחולשה ומעניקה השראה להתמודדות עם משברים ויצירת חוסן רגשי בתקופה של מציאות מורכבת ומשתנה.

אורי פקר, יזם, מרצה ומנחה, בן למשפחת תעשיינים, מהבעלים בעבר של "פקר פלדה" ו"נגב קרמיקה". עבד בתפקידי ניהול שונים בחברה. בגיל 30 עזב את החממה המשפחתית והקים עם שותף את "פלגג".

עד גיל 37 הלך בדרך שכמו נסללה מראש עבורו - הדרכה בצופים, פיקוד על סוללת תותחנים, תואר ראשון בכלכלה, וכאמור עסקים... הוא התחתן עם נירית לבב פקר, חגג ובילה ובסך הכל נהנה מאד מהחיים.

יחד עם זאת, הבית שבו נולד ומספר טראומות משמעותיות הותירו בו צלקות ויצרו מערכת של תפיסות, אמונות דפוסים והתניות שניהלו אותו עד שגילה בגיל 37 את העולם הרוחני.

מאותו רגע התמקד בהרחבת התודעה, איתור הייעוד האישי והגשמתו. הוא עזב את החברה, יזם פרויקטים שונים, פעל למען הקהילה, הנחה קבוצות נוער תהליכיות שבחלקן השתתפו בניו ויצר עם נירית אשתו זוגיות והורות לארבעה בנים.

 

הערות

 

* החל מיום חמישי 29.7.21 יפעל לפי תו ירוק – ניתן להיכנס רק בעלי תעודת מתחסן או תעודת מחלים או מי שיש לו בדיקת קורונה שלילית תקפה 72 שעות לפני מועד האירוע

* שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

* כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס

* מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל [email protected] ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

* כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס [email protected] ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

* לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

* מיקום - טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

* חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

* שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

* המסעדה אינה כשרה.

* להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected]

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00