הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: מורן סמואל – לעבור את הקו

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 14/10/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

מורן סמואל – לעבור את הקו

טוקהאוס, תל אביב-יפו 14/10/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

65 ₪

רגיל

65 ₪

 
 

מורן סמואל – לעבור את הקו

סיפורה של אלופה פארלימפית

 

מורן (39) ספורטאית מגיל צעיר, שחזרה לאחרונה מהמשחקים הפראלימפים בטוקיו עם מדלית הכסף, מצאה את עצמה בגיל 24 משותקת מגובה החזה ומטה. בהרצאה מרתקת היא מספרת על השיקום, על המעבר מלהיות ספורטאית "רגילה" לספורטאית פראלימפית, על ערכים, על התגברות, על ראיה חיובית ועל החיים בכלל.

זוהי הרצאה שמאפשרת נקודת הסתכלות חדשה על קשיים בחיינו ואיך המקום בו הכי קשה לנו הוא גם המקום לגלות את הכוחות שטמונים בנו.

מורן:

"זה מתבקש לראות בהרצאה שלי "מעוררת השראה", אבל עם סיפור כמו שלי זה קל. אנשים אפילו לא צריכים את כל ההרצאה כדי לחשוב שזה מעורר השראה. אותי יותר מעניין שאנשים ימצאו את עצמם בתוך הסיפור, מעניין אותי "לעורר מחשבה", האתגר האמיתי הוא לעזור לא.נשים להבין שההשראה האמיתית היא זו שבאה מפנים, והיא זו שעוזרת לנו  להתגבר, לשנות מחשבה, ליצור, לא לפחד מכישלון ולהאמין שהכוח טמון בכל אחד ואחת מאיתנו"

 

מורן היא אמא לארד ורום. פיזיותרפיסטית התפתחותית במקצועה, בעלת תואר שני בחינוך והתפתחות בגיל הרך, קפטן נבחרת ישראל בכדורסל כסאות גלגלים לשעבר וחותרת פראלימפית בסירת יחיד. מדליסטית כסף מהמשחקים הפראלימפים בטוקיו וארד מהמשחקים בריו 2016, יש לה 6 מדליות באליפויות עולם (אחת מהן מזהב ב2015) ועוד מדליות רבות מתחרויות בינלאומיות.
בשנת 2019 מורן הדליקה משואה בטקס הדלקת המשואות ביום העצמאות ה 71.

הערות

 

** ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים.
• הכניסה למקום עם תו ירוק מעודכן בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית
• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל [email protected] ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס [email protected] ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected]

• מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים. חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00