הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: פרופ' יובל חלד - המקצב הביולוגי

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 08/02/2022 שעה: 20:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

פרופ' יובל חלד - המקצב הביולוגי

טוקהאוס, תל אביב-יפו 08/02/2022 בשעה 20:30

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

60 ₪

כרטיס

60 ₪

 
 

פרופ' יובל חלד - המקצב הביולוגי

על הקשר בין השעון הביולוגי לבריאות, ספורט, סקס ומצב רוח

 

שעונים אינם מצויים רק על פרקי כף ידנו. הם קיימים גם ברמה הביולוגית במוחנו ובעצם בכל אחד מתאי הגוף. גופנו מתפקד בהתאם למקצבים ביולוגיים מחזוריים המפוקחים והמתוזמנים על ידי אזור מיוחד הנמצא עמוק במוחנו והמושפע מהסביבה החיצונית, בעיקר ממחזור האור והחושך.

עם זאת, כאשר הסביבה החיצונית לא יציבה, תופסים פיקוד שעונים ביולוגיים בתוך התאים עצמם. לאור העובדה ששעונים אלה קשורים לכל תפקודי גופנו בחיי היום יום, הן הפיזיים, הן הקוגניטיביים והן הנפשיים, הרי שהתאמה של אורח החיים שלנו לשעון הביולוגי האישי  תביא אותנו, לתפקוד מיטבי ולבריאות איתנה.

כיצד נדע מה השעון הביולוגי שלנו? מה עושה אורח החיים המודרני למחזוריות הטבעית שלנו? מה קורה בג'ט לג? מתי הסיכון למוות גבוה יותר? מתי כדאי להתאמן? מתי כדאי לאכול? מתי אנו חכמים יותר? מתי טוב יותר לעשות סקס? ומי הם טיפוסי היום וטיפוסי הלילה, ומה כל זה אומר לגביהם? על כל זה ועל עוד הרבה יותר בהרצאה מרתקת זו.  

פרופ' יובל חלד, פיזיולוג ומדען, מומחה בעל מעמד עולמי בפיזיולוגיה אינטגרטיבית ופיזיולוגיה של המאמץ, בחקר תהליכים מטאבוליים ובמניעת תחלואה. פרופסור באוניברסיטה העברית בירושלים, יועץ מדעי במכון הלר במרכז הרפואי על שם שיבא בתל השומר, ראש התכנית לתואר שני בחינוך לפעילות גופנית ובריאות בסמינר הקיבוצים, פיזיולוג ראשי במרכז "מדיקס" לרפואת ספורט ומשתתף קבוע כמומחה בתכניות הבוקר בטלוויזיה.

הערות

 

• הכניסה למקום עם תו ירוק. בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: admin@goshow.co.il
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00