הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ערב השקה לספרו של ד"ר שלמה מנדלוביץ

מקום: מרכז ענב לתרבות, תל אביב-יפו

מועד: 03/04/2022 שעה: 20:00

סוג אירוע: ישיבה

ערב השקה לספרו של ד"ר שלמה מנדלוביץ

מרכז ענב לתרבות, תל אביב-יפו 03/04/2022 בשעה 20:00

סוג אירוע

ישיבה

מחיר בקופות

120 ₪

מחיר באתר החל מ-

120 ₪

 
 

ערב השקה לספרו של ד"ר שלמה מנדלוביץ

מחשבות מחדר הטיפול

101 דברים שלמדתי מחדר הטיפול

טיפול נפשי (פסיכותרפיה) הוא מסע מורכב ששותפים בו שניים, מטופל ומטפל. מסעם המשותף ייחודי, ויש בו עומק נדיר. בעומק יוצא דופן זה טמונה היכולת של הטיפול להביא לשינוי ולהקל את סבלו של המטופל. טיפול נפשי עניינו הדקויות שבאדם, אלו שבהתנהלותו פנימה ואלו שבמפגשיו עם האחר. דקויות אלו אינן מוגבלות לסצֵנה הטיפולית; הן סיפור חיינו, "מי שאנחנו". ממש מנקודה זו, הרואה בטיפול מנסרת- זכוכית המפצלת את האנושי למרכיביו, נכתב "מחשבות מחדר הטיפול". הספר נועד לכל אדם המוצא את עולם הנפש - כלומר את עצמו ואת האחר שלצדו - כעולם מרתק.


 


עמותת  Activity Based Therapy Center 

הסיפור שלנו- איך הכל התחיל...

העמותה הוקמה בעקבות אירועים אישיים שקרו לבנותם של 2 הורים לנה אילת ובועז רדנסקי, שחייהם השתנו לאחר שבנותיהם הפכו ברגע אחד למשותקות.  לאחר מספר שנים של ניסיונות רבים לשיקום בישראל, הבינו שהפיזיותרפיה הקונבנציונלית אינה נותנת מענה מספק ולכן , נסעו עם בנותיהם למרכז שיקום שמתמחה בנפגעי חוט שדרה באיטליה בשם Centro Guisti שמבוססת על שיטת שיקום ייחודית וחדשנית.

 בניגוד לתחזיות הרופאים והפיזיותרפיסטים בישראל,  שתי הבנות הצליחו לפרוץ גבולות ולהשיג שיפור תפקודי משמעותי ששינה את חייהם.

 לאור זאת, לנה ובועז הבינו שמרכז שיקום כזה חייב לקום בישראל ושיתפו את תוכניותהם עם אורן גרינבוים, ששימש כפיזיותרפיסט האישי של טליה. אורן הגיע ל-Centro Guisti, והיה עד ממקור ראשון לתהליך השיפור המרהיב של טליה ולשיטת הטיפול החדשנית.

לנה ואורן קיבלו את "ברכת הדרך" מ-Centro Guisti וחתמו איתם הסכם שיתוף פעולה בלעדי, ובשותפות עם בועז  הקימו את Move to Motion המרכז היחידי בישראל שמתמחה בנפגעי חוט שדרה לאחר אשפוז בשיטת -Activity Based Therapy (ABT), שנותנת מעטפת כוללת למטופלים ומאפשרת להם להגיע למקסום הפוטנציאל הפונקציונלי שלהם ולאהוב את החיים מחדש!

הערות

 

* 20:00 התכנסות // 20:30 דברי פתיחה // 20:40 הרצאה // 21:30 אמן אורח - שלומי ברכה

* האירוע יתקיים בהתאם לתקנות התו הירוק

* המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות הכניסה. מומלץ להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מונגש.

* חניה - מומלץ להחנות בחניון גן העיר, מתחת למרכז גן העיר.

* מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול מתבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע, בכפוף ל - 5% דמי ביטול.

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של Move To Motoun

 

תגובות

 
 
נגישות