יפו סביבתי

 

אביב של קיימות ביפו העתיקה ובנמל יפו

חול המועד פסח | 19-18.4 | אירוע לכל המשפחה

 

מחפשים פעילות איכותית לחג? יפו העתיקה ונמל יפו מזמינים אתכם בפעם השניה להפנינג סביבתי באווירה יפואית עם סדנאות מיוחדות של מיחזור ויצירה, חגיגה של טבע עירוני, פעילויות פתוחות לקהל הרחב, מעגלי תיפוף על כלים ממוחזרים ועוד הפתעות ירוקות!

 

בין הפעילויות >>

❀ סדנת לב האדמה ביפו העתיקה ❀

בפעילות נצא למסע קסום מתחת לאדמה עם הארכיאולוג הידען גולן ונלמד על ההיסטוריה והטבע המיוחדים של יפו. לאחר מכן נמשיך לסדנה מרתקת על מחזור נייר, נגלה כיצד המציאו המצרים את הפפירוס ואיך מייצרים נייר בעצמנו.

המשתתפים והמשתתפות יכינו ניירות חדשים בעזרת רשתות, כאשר בגמר הסדנה נטמין זרעים של פרחים ועשבי תיבול אותם נוכל לשתול באדמה ולהצמיח צמחים חדשים!

כיכר קדומים ביפו העתיקה | 5+ 

 

❀  סדנת טבע עירוני בנמל יפו  ❀

בואו להכיר את הטבע שנמצא סביבנו! בפעילות הילדים והילדות ילמדו, יגלו ויחוו את הטבע העירוני היומיומי שבסביבתם. נשמע על אילו חיים מתקיימים בעיר וכיצד יש להתייחס אליהם, נכיר מושגים של "מסדרון ירוק" ו"מארגי מזון", נלמד מדוע חשוב לדאוג לטבע הנמצא בקרבנו וכיצד זה תורם לאיכות הסביבה שלנו ואיך יש להתייחס לחברינו החתולים ולכלבים עזובים ברחוב. והפתעה: כל ילד וילדה יצרו בעצמם מתקן שתייה והאכלה ייחודי לציפורים!

נמל יפו - הדק הצפוני | 5+

 

פעילויות פתוחות לקהל הרחב ללא עלות>>

❀ מגרש משחקים מעץ (לכל המשפחה) -  שפע משחקים ענקיים מעץ שיגרמו לכל המשתתפים והמשתתפות לזוז, ליהנות ולשחק ביחד במשחקי חשיבה, מוטוריקה, עבודת צוות ודמיון!

❀ המשחקייה הירוקה (מגיל שנה וחצי ומעלה) -  ילדים והורים מוזמנים לשחק יחד, לחלום, ליצור, לדמיין וליהנות ממשחק שיתופי ויצירתי באפס פסולת. מתחם שלם הבנוי מצינורות וארגזים, המשלבים בין משחק וצליל, מסלולים, בניית עולמות ותקשורת אקולוגית!

❀ מעגלי תיפוף מחומרים ממוחזרים - יחד נתופף על פחים מפלסטיק, נלמד מקצבים חדשים ונפיח חיים בדליים בקצב ובאנרגיה סוחפת! 

 

❀ סדנאות יצירה מחומרים ממוחזרים - בכל פעילות נכין הפתעה אחרת ממוחזרת: ינשוף מאיצטרובל, עציץ מחומרים ממוחזרים, מובייל מקושט ממוחזר, כוס בצורה חיה ועוד! 

 

עלות כרטיס לסדנה: 39 ₪  

מחזיקי כרטיס דיגיתל? הרווחתם! כרטיס לסדנה 29 ₪ בלבד

 

*  הכניסה לסדנאות הינה בתשלום בהרשמה מראש בלבד.

* הכרטיס לילד והורה מלווה אחד בלבד. ההורה אך מתבקש לשהות במקום הפעילות, הילד באחריות ההורה בלבד.

* מומלץ להגיע עם כובע ושתייה, יש להקפיד על הגעה כעשר דקות לפני תחילת הסדנה להרשמה במקום.

 

לשאלות

אירועים קרובים

 
 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00