הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: עו"ד מיכאל צור פנים אל מול פנים –משא ומתן בזוגיות ובאהבה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 29/12/2022 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

עו"ד מיכאל צור פנים אל מול פנים –משא ומתן בזוגיות ובאהבה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 29/12/2022 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

70 ₪

מחיר באתר החל מ-

53 ₪

 
 

עו"ד מיכאל צור פנים אל מול פנים –משא ומתן בזוגיות ובאהבה

אנחנו מנהלים ומתנהלים בהליכי משא ומתן כל יום ובעצם כל היום, אך המו"מ הזוגי הוא זה שמשפיע ביותר על ה-well being שלנו ובעצם על היכולת שלנו לתפקד. 

מערכות היחסים הזוגיות מתאפיינות בעובדה שאנו בחרנו בבן/בת הזוג שלנו ולכן בכל פעם שמתעוררת חוויה רגשית לא נעימה הדבר מעורר מערבולת של האשמה עצמית, כמו גם הטלת אשם בבן/בת הזוג. השיח הופך למעיק ומתאפיין בהאשמות הדדיות, וכך אנו מוצאים את עצמנו רבים - במצב זה קשה להגיע לפתרון ונוצר מצב שבו זוגות רבים במשך שעות ימים או אפילו שבועות בתוך מעגל הולך ומתעצם של כעס ופגיעה.

בהרצאה נחשף לקוד הגנטי של השיח הזוגי שהופך אותו לכל כך משמעותי בחיינו. נציג דרך להתכונן לשיחות זוגיות שהמעורבות הרגשית בהם היא בעצימות גבוהה ובעיקר נציע מתודה לניהול השיח/המו"מ הזוגי בפועל וניתן את הכלים העדכניים ביותר שפותחו בשנים האחרונות במיוחד עבור מצבים אלו של התנהלות במציאות מאתגרת.

ההרצאה מבוססת על הספר "שיחות קשות- איך לדבר על מה שחשוב באמת" שתורגם והותאם למציאות הישראלית ע"י מיכאל צור.

עו"ד מיכאל צור, מייסד ומקים התכנית שקלא וטריא, מומחה משא ומתן, ניהול משברים וגישור. מנחה מנהלים בכירים וצוותים מקצועיים בחברות וארגונים בארץ ובעולם. מייסד ומנהל המרכז הראשון בישראל לגישור ויישוב סכסוכים ועוסק בליווי ובניהול תהליכי מו"מ עבור חברות מובילות בשוק. מלמד את תחום המשא ומתן באוניברסיטה העברית ומרצה במסגרות אקדמיות מובילות בעולם.

הערות

 

• הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים ולא ניתן לשמור מקומות. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה. אנשים מצטרפים לשולחנות עם אחרים. מי שמגיעים בחבורה ומעוניינים לשבת ביחד נא להגיע שעה לפני תחילת האירוע.

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס

• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני שעת מועד תחילת האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. בהודעה על ביטול של פחות מ 48 שעות מכל סיבה שהיא, אין אפשרות לקבל החזר כספי.
במקרה ונאלצתם לבטל לאחר 48 שעות לפני האירוע ניתן להודיע במייל על ביטול, עד שעתיים לפני מועד פתיחת דלתות . יש לשלוח מייל ל [email protected] ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, על בסיס מקום פנוי. ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לרוב האירועים אך לא לכולם! במידה והכרטיסים החלופיים יהיו יקרים יותר יש להשלים את ההפרש בקופה בכניסה. במידה והעלות נמוכה יותר – אין החזר כספי.

*כרטיסי לצפייה מרחוק באמצעות הזום - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק לשידור הישיר של הרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. למחרת תישלח אליכם הקלטה של ההרצאה שתהיה זמינה עבורכם למשך 3 ימים.

• במידה ויש אפשרות לרכישת כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם לכרטיס שרכשתם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה מכל סוג שהוא.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• המסעדה אינה כשרה. תפריט המסעדה מופיע באתר

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected]

v מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
 • המתחם מציע שירותים נגישים

 • במתחם ישנם 60 מקומות נגישים

 • ניתן להכניס למתחם חיית שירות

 • המתחם אינו מצוייד במערכת עזר ייעודית לכבדי שמיעה

 • ליצירת קשר לצורך קבלת אמצעי עזר:

  יש לתאם מול אחראי נגישות ביום האירוע

 • עזרי נגישות נוספים:

  ישנה רמפה לכניסה לדק רמפה ומעקה חיצוני לבמת הדוברים ולבר

 • פרטי אחראי נגישות:

  איילת הראל: 03-5545500 ימים א'-ה' בין השעות 8:30-23:00

 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00