הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: נתלי יצחקוב וליאור פישר שילוני ; FASHION SPOTLIGHT - זרקור על עולם האופנה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 06/08/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

נתלי יצחקוב וליאור פישר שילוני ; FASHION SPOTLIGHT - זרקור על עולם האופנה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 06/08/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

75 ₪

מחיר באתר החל מ-

75 ₪

 
 

נתלי יצחקוב וליאור פישר שילוני ; FASHION SPOTLIGHT - זרקור על עולם האופנה

ערב של שתי הרצאות עם חזאיות הטרנדים נתלי יצחקוב וליאור פישר שילוני שיוקדש כולו לטרנדים המובילים בעולם האופנה. ההרצאה תסקור את עתיד תעשיית האופנה, המגמות שנראה בקרוב, השינויים הצפויים לנו והאסטרטגיות שמותגי האופנה חייבים לאמץ. ההרצאה תספק הצצה לעולם הטרנדולוגיה ותחשוף את עיקרי תהליך חיזוי הטרנדים והמחקר התרבותי.

 

נתלי יצחקוב //FASHION FOCUS - הטרנדים הבאים לשנת 2021

עולם האופנה עובר שינויים שמשפיעים באופן ישיר על המגמות שנראה בעתיד הקרוב. נתלי תסקור את אירועי המפתח הגלובליים שיעצבו את הטרנדים לשנת 2021, תדון במהלכים החשובים שקורים במותגים המובילים בעולם וכיצד הם ישפיעו על הדימויים המובילים בתעשיית האופנה, על הבגדים שנלבש ועל דימוי הגוף הנשי. בואו לקבל הצצה לטרנדים החמים לשנים הבאות, הצבעים והאלמנטים שחייבים להכיר.

 

נתלי יצחקוב, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר ומקימת הסוכנות THE VISIONARY, העוסקת בחיזוי טרנדים וייעוץ קריאטיבי ללקוחות מעולם העיצוב, ההיי טק והלייף סטייל. נתלי עבדה אצל חזאית הטרנדים לי אדלקורט בפריז וכיום מרצה באקדמיה ומחוצה לה, ובין היתר השיקה לאחרונה את הקורס הראשון ללימודי טרנדולוגיה בארץ.

 

 ליאור פישר שילוני //FASHION BUYology - ״ביולוג׳י״ תורת הצרכנות של העתיד

בהמשך ישיר להרצאתה של נתלי, ליאור פישר שילוני תתמקד בהשפעת התמורות שחלות בעולם האופנה על ההיבט העסקי והמיתוגי, ובאסטרטגיות השיווקיות שכל מותג חייב לאמץ על מנת להישאר רלוונטי. ליאור תספק הצצה לתחום ה״ביולוג׳י״ המרתק, תדון במשמעות ה״נוירומרקטינג״ בעידן האינסטגרם ובדרכים החדשות לפנות לדור ה-z, צרכני העתיד.

 

ליאור פישר שילוני, בעלת תואר בחדשנות, אסטרטגיה ומנהל עסקים בתחום האופנה מאוניברסיטת פרסונס, שבה לישראל לאחר שחיה בפריז שם עבדה בין היתר אצל חזאית הטרנדים לי אדלקורט. עם חזרתה לארץ, ליאור הצטרפה לסוכנות THE VISIONARY וכיום מרצה ומלמדת חיזוי טרנדים במסגרת הסוכנות.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00