הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: פרופ' איל וינטר - איך הרגש מצליח במקום בו השכל נכשל

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 14/05/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

פרופ' איל וינטר - איך הרגש מצליח במקום בו השכל נכשל

טוקהאוס, תל אביב-יפו 14/05/2018 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

65 ₪

מחיר באתר החל מ-

55 ₪

 
 

פרופ' איל וינטר - איך הרגש מצליח במקום בו השכל נכשל

פעמים רבות אנחנו אומרים על אנשים שהם "פועלים לפי הרגש".  ההרצאה תנסה לעשות לנו סדר באופנים בהם אנו מקבלים החלטות, מתפקדים באינטראקציות שונות ומנהלים יחסי נתינה וקבלה.


הרצאתו של פרופ' אייל וינטר, מומחה לכלכלה התנהגותית וחקר רציונאליות תעסוק במערכת הרגשית והמערכת הרציונלית – האם  הן בכלל מערכות נפרדות; כיצד מנהלים אותן במצבים שונים; מהם התפקידים של תגובות רגשיות בתהליכי קבלת החלטות אינטראקטיביות כגון משא ומתן;  מהו אלטרואיזם וכיצד משרתת הנתינה את האינטרס שלנו; מדוע תמריצים שיתופיים במקום העבודה עובדים לפעמים טוב יותר מתמריצים אישיים; מה תפקידו של הכעס וכיצד הוא משרת אותנו? מדוע אנו מסמיקים דווקא כשאנו רוצים להיעלם ממבוכה.  מהו הורמון האהבה וכיצד הוא משפיע על ההחלטות החברתיות והכלכליות שלנו? 

 

ההרצאה מבוססת על המחקרים החדשים בנושא זה מתחום הכלכלה ההתנהגותית, תורת המשחקים וחקר המוח. ותאפשר לנו להסתכל פנימה ולבחון את האופן שאנו מבצעים את האיזון בין רגש לשכל בתהליך קבלת ההחלטות שלנו.

פרופ' אייל וינטר,חבר המחלקה לכלכלה והמרכז לחקר הרציונליות באוניברסיטה העברית והיה מנהלו של המרכז. שימש בעבר גם כראש המחלקה לכלכלה באוניברסיטה העברית.
חתן פרס הומבולדט של ממשלת גרמניה למצויינות מחקרית.. ספרו רב המכר "רגשות רציונליים" (הוצאת זמורה ביתן) יצא במספר שפות ברחבי העולם . חבר המועצה של האגודה הבינלאומית לתורת המשחקים. הציג את עבודותיו בלמעלה מ- 150 אוניברסיטאות וחברות ביניהן:  הרווארד, סטאנפורד, אוקספורד, פרינסטון, גוגל, ומיקרוסופט.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00