הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: צועדות על קיבתן עם אסיף: סיור בשוק מחנה יהודה עם אסיה ספקטור

מקום: מיקום מדויק ימסר בהמשך, ירושלים

מועד: 24/07/2024 שעה: 10:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

צועדות על קיבתן עם אסיף: סיור בשוק מחנה יהודה עם אסיה ספקטור

מיקום מדויק ימסר בהמשך, ירושלים 24/07/2024 בשעה 10:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

1 ₪

מחיר באתר החל מ-

1 ₪

 
 

צועדות על קיבתן עם אסיף: סיור בשוק מחנה יהודה עם אסיה ספקטור

אסיף: המרכז לתרבות אוכל בישראל מזמין ללא עלות את בנות ובני הזוג של המגוייסים.ות למילואים ולקבע לסיור בשוק מחנה יהודה עם אסיה ספקטור!

תיאור הסיור:

הצטרפו להרפתקה בשוק מחנה יהודה - בליווי צמוד של מורת דרך שחיה ונושמת את השוק ואנשיו. נשוטט בין הסמטאות, נגלה את ה"כיסים" הנסתרים, נכיר אוכל של סבתות משלל עדות שהתברכה בהן ארצנו ונתפלא מחווית החדשנות הקולינרית שהפכה את המטבח הישראלי לפופולארי ביותר. זה ה-סיור להכיר בו את הצלילים, הריחות והטעמים הכי שווים ודרכם להבין את החברה הישראלית על גווניה. בסיור נטעם ממעדני השוק המגוונים, קפה איטלקי, מאפה תימני - בבסטה של אשכנזי - שמכין את המנה על בסיס מאכל עיראקי, מאפה גרוזיני, שיקויים מרעננים במרפאה של השוק, מגולגלים בעבודת יד, דונר תורכי ירושלמי, בירות ישראליות מרחבי הארץ, טחינה שזורמת לכפית ישר מאבן הריחיים, תבלינים מיוחדים והזדמנות לגרש רוחות ושדים, רוגעלך מושחת, צ'ייסרים וברכות לאורך כל הסיור, ה-כנאפה המפורסם, ועוד... הטעימות עשויות להשתנות בהתאם ליום, לשעה, למצאי השוק ולבקשות הקבוצה.

מגבלות והערות חשובות:

*הסיור כשר (לכל העסקים בהם נבקר יש תעודת כשרות)

* חובה לעדכן לגבי אלרגיות / רגישויות למזון מול המדריך 

 על המדריכ.ה:

אסיה ספקטור הגיעה לירושלים מתוך בחירה לחקור את העיר האינסופית ובשנים האחרונות התמחתה בסיורים עירוניים מרתקים ומלאי טעמים. תשמח להכיר לקהל זוויות חדשות ומפתיעות על העיר ועל התרבות שלנו. התשוקה שלה היא ללמוד ולהתחדש מובילה אותה ליצור סיורים שמשלבים אוכל טוב, היסטוריה, תרבות ואקטואליה תוך הקפדה על יחס אישי והתאמה מלאה לצרכים ולרצונות שלך.

לאתר המדריכה

מי אנחנו?

אסיף: המרכז לתרבות אוכל בישראל הוא ארגון ללא מטרות רווח ומרכז תרבות ששם לו למטרה לסייע לצמיחתה ותיעודה של התרבות הקולינרית המקומית והמגוונת בישראל, ולשמש עבורה בית לשיח, מחקר ועשייה טעימה. לפרטים נוספים הכנסו לקישור: https://asif.org/he/

מאז ה-7 באוקטובר, הפעילות שלנו באסיף: המרכז לתרבות אוכל בישראל, התמקדה בתמיכה בצרכי העורף וחיילי צה׳׳ל, כמו גם סיוע לקהילה המקצועית בתחום האוכל בישראל.

כחלק מההתמודדות הלאומית עם המצב שיקפו בפנינו קבוצות של בני ובנות זוג המגוייסים למילואים ולקבע צורך בפעילות הפוגה ופנאי בתקופה זו. כמו כן, אסיף פועלת לסייע בחיזוק מחדש של תחום הסיורים הקולינריים, שנפגע במהלך חודשי המלחמה ובתמיכה של עסקי האוכל העצמאיים.

משום כך- גייסנו תרומות בכדי לקיים פעילות של סיורים קולינריים לבני ובנות הזוג של המגוייסים למילואים ולקבע, ואנחנו שמחים להזמינך לבחור ללא עלות סיור עם המדריכים הקולינריים העצמאיים הטובים בישראל בכל רחבי הארץ!

 

הערות

 

* שעות הסיור: 10:00-13:00
* הסיור כשר
* חובה לעדכן לגבי אלרגיות / רגישויות למזון מול המדריך
* אירוע זה מסובסד ומוצע לקהל הרחב כשירות לציבור מטעם ׳אסיף׳.
* אי מימוש הכרטיסים משמעו אובדן כספי שלא נוצל.
* לפיכך ניתן לבטל הזמנה זו עד 72 שעות לפני האירוע על מנת לאפשר לאחרים לנצל את המקום שהתפנה.
* חשוב!! לקוח שלא ביטל ולא מימש את כרטיסו יחוייב בעלות הסבסוד בסך של 45 ש״ח.

עם הרשמתך לאירוע את.ה מאשר.ת כי:
1. ידוע לך כי אסיף הינה חברת לתועלת הציבור שפועלת ללא מטרות רווח לטיפוח וקידום תרבות האוכל בישראל, לצד קידום חינוך הציבור ביחס למורשת הקולינרית הישראלית.
2. ידוע לך כי אסיף נושאת בתשלום למדריכי הסיורים בגין הסיורים, אך אינה נושאת בכל אחריות, מפורשת או משתמעת, חוקית או אחרת, בכל הקשור לסיורים, תוכנם ואיכותם, וכי מלוא האחריות בגין הסיורים חלה על המדריך של הסיור אליו נרשמתי.
3. ידוע לך כי אסיף רשאית להקליט לתעד ולצלם את הסיורים שאקח בהם חלק (לרבות באמצעות תמונות סטילס ו/או וידאו) ולפרסם את תוצרי התיעוד בכל דרך ובכל מדיה שתראה לנכון, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
4. את מאשרת כי את מוותרת על כל טענה ו/או דרישה, כספית ו/או אחרת, בקשר ו/או בעקבות פרסומים אלה.
5. בהרשמתך את מתחייבת להגיע בזמן למקום המפגש, ולהודיע מראש על כל איחור או היעדרות.
6. בהרשמתך את מאשרת לצרף אותך לקבוצת ווטסאפ לקבל עדכונים שוטפים לגבי הסיור ועל הפעילות של אסיף.

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של אסיף - מרכז לתרבות אוכל בישראל

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00