הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר יובל דרור- משחקים את אלוהים

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 28/10/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר יובל דרור- משחקים את אלוהים

טוקהאוס, תל אביב-יפו 28/10/2021 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

65 ₪

מחיר באתר החל מ-

50 ₪

 
 

ד"ר יובל דרור- משחקים את אלוהים

ארבע המצאות שישנו את העולם

הרצאת חדשה בהופעת בכורה

לאורך ההיסטוריה בני האדם המציאו ופיתחו טכנולוגיות פורצות דרך: מכונת הדפוס, השעון, החשמל, המטוס ומאות טכנולוגיות נוספות שהיום אנחנו מתייחסים אליהן כמובנות מאליהן. אבל בשנים האחרונות מופיעות המצאות וטכנולוגיות שיאפשרו לנו לתפוס את גורלנו בידינו ולשחק את אלוהים.

 

הטכנולוגיות החדשות יניחו בידי האנושות כלים לבניית ישויות מלאכותיות – דיגיטליות ומכאניות – חכמות, מהירות וחזקות ובמקביל יאפשרו לנו לפתח יצורים ביולוגים חדשים ולתקן, לשפר ולשדרג את המרקם הגנטי שלנו; הן יאפשרו לנו ליצור אדם-על.

 

בהרצאה סוחפת ועמוסה בדוגמאות והמחשות מציג ד"ר יובל דרור את העתיד של האנושות בעשורים הבאים, עתיד שישען על פיתוחים מעוררי השתאות בארבעה תחומים מרכזיים:בינה מלאכותית, רובוטיקה, הנדסה גנטית וביולוגיה סינטטית.

 

הפיתוחים בתחומים אלו יאפשרו לנו להאריך ולשדרג לא רק את היכולות הפיזיות שלנו אלא גם את היכולות הקוגניטיביות שלנו. הם יאפשרו לנו לייצר ישויות דיגיטליות בעלות יכולות דמיוניות ובמקביל יאפשרו לנו לדלג מעל האבולוציה ולהנדס יצורים ביולוגיים חדשים. שלא במפתיע לצד היכולות החדשות יצוצו אתגרים וגם בעיות חדשות:בעיות משפטיות, טכנולוגיות, כלכליות ומוסריות.

 

ד"ר יובל דרור הוא סוציולוג של טכנולוגיה, מחבר הספר "קוד סמוי" ומי שב-25 השנים האחרונות פרסם אינספור כתבות, מאמרים ומחקרים שעוסקים בהשפעת הטכנולוגיה על החברה האנושית. לאורך השנים הוא הרצה בפני מאות חברות וארגונים בארץ ובעולם בנושאים הקשורים בתחום המהפכה התעשייתית הרביעית, חדשנות, מדיה דיגיטלית ועתידנות.

הערות

 

• הכניסה למקום עם תו ירוק ירוק בהתאם להנחיות משרד הבריאות או בדיקת קורונה שלילית

• שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

• כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס


• מדיניות ביטולים - ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל [email protected] ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

• כרטיסי און ליין - בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון. כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע. במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס [email protected] ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

• לרוכשים כרטיסים של גמלאי/ת, סטודנט/ית, חייל/ת, בעל/ת מוגבלות יש להציג בקופה תעודה בהתאם. הטבות תקפות רק לרכישה מראש. אין הנחות בקופה בכניסה.

• המקום נגיש לבעלי מוגבלות לרבות כניסה. מומלץ לאנשים עם כסאות גלגלים להתקשר אלינו ביום האירוע לשמירת מקום מתאים.

• מיקום - טוקהאוס ביתן 34א (שימו לב יש מספור חדש בנמל – לשעבר ביתן 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

• חניה - ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

• שעות פתיחה וסידורי ישיבה - הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

• המסעדה אינה כשרה.

• להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected]

• מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים. חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00