הסיפור של הכסף וההשקעות - Online

סוג כרטיס מחיר באתר כמות סה"כ
כרטיס לצפייה ONLINE 290
0
סה"כ תשלום עבור כרטיסים

0

דמי טיפול אינטרנט

0 ₪

סה"כ לתשלום

0

 
ארוז למתנה
 
 
 
 
 

בלחיצת כפתור לרכישה הנני מאשר את תנאי התקנון

 
 
שם המזמין:

אימייל המזמין:

הטלפון המזמין:


שם המזמין:

אימייל המזמין:

הטלפון המזמין:


 

אודות האירוע

 

הסיפור של הכסף וההשקעות - Online

עמוד זה מיועד לרכישת כרטיס לסדרת ההרצאות ONLINE בלבד.
יהיו הקלטות הזמינות לצפייה במשך שבועיים .  

סדנת הכלכלה של Think&Drink Different
עם גדולי המומחים בישראל 

19.7- פרופ' עומר מואב- מה זה בכלל כסף? על כסף בכלכלות מודרניות

איך נוצר כסף על ידי הבנק המרכזי ועל ידי הבנקים המסחריים ומה הם הגורמים המשפיעים על הביקוש לכסף;כיצד שולט הבנק המרכזי על כמות הכסף בכלכלה ועל האינפלציה, מה השפעתו על הריבית, מה הקשר בין הריבית הנומינלית והריבית הריאלית, והאם הבנקים המסחריים מייצרים בלחיצת מקש, יש מאין, את הכסף אותו הם מלווים לציבור?

25.7- משה פרל- ההיסטוריה של הכסף:

איך הכסף עיצב את העולם:כיצד הפך בית המקדש למונופול כלכלי דורסני? איך חילץ נפח אלמוני את העולם מרעב ועוני באמצעות פרסת סוסים? מי היה הסטרטאפיסט הראשון בהיסטוריה ואיך הוא עשה אקזיט על עבדים? כיצד הקדים קומץ יהודים את מרק צוקרברג באלף שנים ועשה הון מרשת חברתית? מי הבין שהאף שלנו הוא מדף, המציא את המשקפיים ושינה את כלכלת העולם כששחרר את בעלי המלאכה מהצורך לשעבד יד אחת כדי להחזיק זכוכית מגדלת.

28.7- ד"ר יוסי מערבי- כסף ומשא מתן:

ההרצאה מבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים: (1) כולנו מנהלים משא ומתן ומנסים לשכנע כל הזמן: במשפחה, בעבודה, בין חברים ובעסקים; (2) בניגוד למה שרבים חושבים, ניתן ללמוד ולהשתפר בשכנוע ובמשא ומתן. אלה לא יכולות שנגזרות רק מאישיות ומתכונות מולדות; (3) יש ידע אקדמי מוצק ממדעי ההתנהגות והחברה שעליו ניתן להסתמך כאשר מבקשים ללמוד כיצד לשכנע ולנהל משא ומתן. לא די באינטואיציה ובניסיון "מהשטח".

ההרצאה תכלול תובנות עקרוניות לגבי משא ומתן ושכנוע לצד דוגמאות מרתקות ממגוון נושאים: ממשפחה וזוגיות, דרך עבודה ועסקים, ועד פוליטיקה.

1.8- יעל נבט- הסיפור של הכסף: אמונות, הרגלים ופרקטיקה:

כסף הוא משאב כמו משאבים אחרים אותם אנחנו מנהלים כדי להשיג מטרות, בהתאם לסדרי עדיפויות וערכים שלנו ובכפוף לנסיבות ואילוצים. כמו זמן, למשל, שגם ממנו אין אף פעם מספיק ותמיד צריך לבחור.ובכל זאת, עבור רבים מאיתנו, ניהול הכסף נתפס כמטלה מעיקה.ה"התעסקות עם כסף" קשורה למבוכה, מתח, תחושות לא נעימות של כשלון, ערך עצמי נמוך, וחשש מאי השתייכות. בהרצאה נבין את התועלת שבניהול אקטיבי וענייני של כסף (ונזכיר את מחיר ההתעלמות), ונדגים שי


15.8- ד"ר אריק שרמן- כסף ואושר:

מה כלכלנים יודעים על הגורמים לאושר ומשמעות בחיים? מה ההבדל בין אושר אמיתי לבין אושר סינטטי? האם אנו יכולים לייצר אושר? האם בשלה העת לעבור למדוד אושר לאומי במקום תוצר לאומי?המחקר בתחום הכלכלה ההתנהגותית הוכיח כי אנו יצורים לא רציונליים. אנו מושפעים מהסביבה, מהטיות התנהגותיות וממגוון המניפולציות שסביבנו, במודע או לא במודע. לא תמיד אנו מבינים את התוצאותשל החלטותינו ואיך אנו יכולים לשפר את מצבנו. בהרצאה זו ד"ר אריק שרמן, חוקר בתחום כלכלת אושר. מרצה במחלקה לכלכלה וחשבונאות במרכז האקדמי רופין, יעשה לכם סדר.

 

מדיניות ביטולים:
1. הרצאות בודדות: ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד ההרצאה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים.
2. סדרות וקורסים (שני מפגשים ויותר): ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני המפגש הראשון של הקורס\הסדרה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים.

* כל האירועים פועלים על פי הנחיות משרד הבריאות בכפוף לתו הירוק.

* אנחנו כפופים להנחיות משרד הבריאות.

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי תינק אנד דרינק דיפרנט (תובל רוזנווסר), ע.מ. 036256071 מרח' רמת ים 4, הרצליה
חברת GOSHOW אינה אחראית על שמירת זכויות בעלי התכנים ו/או איכות השירות במקום האירוע ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: admin@goshow.co.il
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00