בקסטייג׳ ועידת מוזיקה מקומית אונליין!

סוג כרטיס מחיר באתר כמות סה"כ
כרטיס לועידה כולה 75
0
פאנל הופעות חיות 25
0
פאנל ניהול אמנים 25
0
הרצאה זכויות יוצרים 25
0
פאנל פאבלישינג 25
0
פאנל מגמות 25
0
פאנל תרבות עירונית 25
0
הרצאה מחשבות על העתיד 25
0
פאנל מפיקים מוזיקליים 25
0
פאנל הפיד הוא ג'ונגל 25
0
פאנל מוזיקה ומחאה 25
0
סה"כ תשלום עבור כרטיסים

0

דמי טיפול אינטרנט

0 ₪

סה"כ לתשלום

0

כתובת למשלוח
שם משתמש בזום*
 
ארוז למתנה
 
 
 
 
 
 

בלחיצת כפתור לרכישה הנני מאשר את תנאי התקנון

 
 
 

אודות האירוע

 

בקסטייג׳ ועידת מוזיקה מקומית אונליין!

כל מה שחובה לדעת בתעשיית המוזיקה ביומיים של פאנלים, הרצאות וסדנאות

 

בזמנים רגילים, בהם אין מגפה עולמית שמשתוללת, תעשיית המוזיקה היא תעשייה מאתגרת. מצד אחד מדובר בתעשייה תחרותית, דינמית, שמשתנה תדירות, מצד שני קיימות בה נורמות שלא משתנות כבר עשרות שנים. להיות מוזיקאי או איש תעשייה מצליח לאורך זמן דורש השקעה רבה של זמן ואנרגיה, התמדה, הקרבה, רכישת ידע ונסיון רבים, קשרים נכונים וגם הוצאה כלכלית לא קטנה. קל ללכת לאיבוד בתוך ים המשימות אותן עסק של אמן צריך לנהל - יח״צ, שיווק, הופעות, ניהול, אסטרטגיה, הנהלת חשבונות... במיוחד אם את/ה אמן עצמאי. ועוד לא אמרנו מילה על הזמן וההשקעה הנדרשים כדי ליצור מוזיקה.
בנוסף על כל אלה, השנה החולפת הנחיתה על התעשייה שלנו מכה קשה ביותר. העולם כפי שהכרנו אותו- השתנה ברגע. מאות אלפי אנשים ברחבי העולם איבדו את פרנסתם המתוכננת במקצוע- בעלי מועדונים, מפיקים, סאונדמנים, תאורנים, חברות הגברה ועוד, וכמובן- מוזיקאים/יות.

המון זמן שלא נפגשנו. על הבמות ומאחוריהן.
״בקסטייג׳״ מתקיימת כעת כדי לייצר מפגש. גם אם בלית ברירה הוא יהיה דיגיטלי ולא פיזי. אבל מפגש שבו נוכל לשמוע אחד את השני/ה, לדון בהשפעות של השנה החולפת על המשך הדרך של התעשייה באופן כללי ושל כל אחד ואחת מאיתנו באופן פרטי, לשתף פעולה, לחלוק ידע ולעזור אחד לשני/ה להשתפר ולהתאושש. לצד השינויים של השנה החולפת, נדון גם בנושאים שקשורים באופן קבוע לקריירה של מוזיקאי/ת שכל אחד שעוסק בהם חייב להכיר.


הועידה תתארח במכללת BPM, אשר בה מוקם אולפן שידור מיוחד ממנו יועברו מרבית הפאנלים והתכנים בשידור חי ומצולם אל רוכשי הכרטיסים דרך אפליקציית הזום.

קהל הועידה יוכל להשתתף דרך הזום, לשאול שאלות ולקבל מענה בכל הנושאים לכל אורכה של הועידה. המטרה שלנו היא לנסות לייצר תרחישים ריאליים, למחוק כמה שיותר סימני שאלה, לנסות להתוות ולייצר את המשך הדרך כדי שנוכל כולנו לחזור מחוזקים אפילו יותר. נשמח מאוד לראותכם/ן יחד איתנו.

 

לפירוט המלא של לוח הזמנים, המשתתפים והתוכן: https://www.backstage-conference.com/ 

 

הערות

 

* הועידה מתקיימת בתאריכים 3-4/3/2021
* הועידה תתקיים דרך תוכנת הזום. יש להקפיד ששם המשתמש בזום וכתובת המייל באמצעותה נרשמים ורוכשים את הכרטיסים יהיו זהים לשם ולמייל איתם נכנסים לזום הועידה.
*ההפקה אחראית אך ורק על שידור הכנס, אין ההפקה אחראית על כשלים טכניים אשר אינם נוגעים לה לרבות (אך לא רק) בעיות תשתית, קליטה, אינטרנט ביתי, מחשב ביתי ו/או תקינות התוכנות בצד לקוח. בעיה טכנית כאמור שאינה באחריות ההפקה לא תהווה עילה לביטול כרטיסים.
* יש להקפיד להזין את כל הפרטים תקינים במעמד הרכישה.
* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין אפשרות לביטול כרטיסים.

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר: