"פנטזיה צרפתית"- פסטיבל פנטזיה קולית 31.10 ONLINE

סוג כרטיס מחיר באתר כמות סה"כ
רגיל 80
0
סטודנט 50
0
סה"כ תשלום עבור כרטיסים

0

דמי טיפול אינטרנט

0 ₪

סה"כ לתשלום

0

 
ארוז למתנה
 
 
 
 
 

בלחיצת כפתור לרכישה הנני מאשר את תנאי התקנון

 
 
 

אודות האירוע

 

"פנטזיה צרפתית"- פסטיבל פנטזיה קולית 31.10 ONLINE

*אירוע מקוון

מוצ"ש 31.10.2020 בשעה 20:30

"פנטזיה צרפתית" – מיצירות הבארוק הצרפתי המאוחר

הקונצרט יועבר בשידור חי ב"כאן קול המוסיקה"

 

במרכז הקונצרט יגישו סולני תזמורת הבארוק ירושלים וזמרת הסופרן דניאלה סקורקה שתי יצירות מפסגת הבארוק הצרפתי המאוחר והבשל. יצירות המשחזרות בצלילים את אווירת הפאר, החושניות והאלגנטיות בחצרות האצולה של צרפת בימי "מלך השמש", לואי ה-14.

"הצרפתייה" (La Francoise)מתוך אוסף-המופת "האומות" (Les Nations) מאת פרנסואה קופרן ("הגדול") היא סונטה קאמרית צבעונית בה משלב קופרן בצורה מרתקת את הטעם האיטלקי בצד ריקודי החצר הצרפתית; בקנטטה הדרמטית "לֵיאַנְדְרוס והֶרוֹ" מאת לואי-ניקולא קְלֶרַמְבּוֹ מתואר בצלילים מכשפים ובסצנת סופה סוערת סיפור אהבתם האומללה של צמד אוהבים מן המיתולוגיה היוונית, שמצר-ים הפריד ביניהם.

פנינה אינסטרומנטלית בסגנון הפנטזיה, סטילוס פנטסטיקוס היא הסונטה לכינור, גמבה וקונטינואו של המלחין דיטריך בוקסטהודה הנטועה דווקא במסורת המוזיקה האיטלקית של ימיו, אלא שהמלחין – שהיה נערץ על יוהן סבסטיאן באך – נותן לה "טוויסט" ייחודי משלו, והתוצאה היא יצירה וירטואוזית, אנרגטית ומלאת תנופה ורגש.

הקונצרט ישודר מהמרכז למוסיקה משכנות שאננים ויועבר בשידור חי ב"כאן קול המוסיקה"

 

דניאלה סקורקה, סופרן; נעם שוס, ניהול אמנותי וכינור; דפנה רביד, כינור; אופירה זכאי, תאורבו; טל ארבל, ויולה דה גמבה; אביעד שטיר, צ'מבלו

 

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 

מפה