הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: פרופ טל שביט וד"ר ליאת יקיר - המדע של האושר

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 03/08/2021 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

פרופ טל שביט וד"ר ליאת יקיר - המדע של האושר

טוקהאוס, תל אביב-יפו 03/08/2021 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

פרופ טל שביט וד"ר ליאת יקיר - המדע של האושר

שתי הרצאות בערב אחד

פרופ' טל שביט – כלכלת אושר       

האם אפשר לנהל אושר ולהביא אותו למקסימום האפשרי? מה הם התועלות הכלכליות של אושר ולמה כדאי להשקיע בו?

האם הורים משפיעים על האושר של הילדים יותר מאשר ילדים משפיעים על האושר של ההורים?

ובכלל, מהו אושר לאומי ומדוע הוא חשוב?

בהרצאה יספר פרופ' טל שביט על המחקרים הכי עדכניים בתחום ניהול האושר וייתן כלים לניהול נכון של "מכונות" האושר. בין היתר כיצד עולם השפע והקניות משפיעים על האושר שלנו, מהו אושר ארגוני ולמה שווה למעסיקים להשקיע באושר של העובדים, מה גורם לישראלים להיות מאושרים שגורם לעמים אחרים להיות אומללים, ואיך לחנך את הילדים להיות מאושרים.

פרופ' טל שביט, נשוי באושר ואבא ל 3 ילדים שמחונכים להיות מאושרים. חוקר בתחום הכלכלה ההתנהגותית וכלכלת האושר, בבית הספר למנהל עסקים במכללה למנהל, פרסם כ 80 מאמרים בכתבי עת בינלאומיים, הציג מחקרים בעשרות כנסים בינלאומיים, פרסם עשרות טורי דעה ומופיע מעת לעת בערוצי הטלוויזיה והרדיו השונים.

 

ד"ר ליאת יקיר  - הביולוגיה של האושר

מה קורה לנו במוח ובגוף כשאנחנו מאושרים ? מהם הורמוני האושר ומה גורם להם להשתחרר ? מהם הגורמים המשפיעים על הכימיה של האושר ? האם ניתן למדוד ולכמת אושר או היעדרו בבדיקת דם ? האם האושר הוא גנטי ? מהם הגנים שמשפיעים על האושר? מדוע יש אנשים שמאושרים יותר מאחרים ?

במהלך ההרצאה נחקור את הביולוגיה של האושר ואת הביולוגיה של הרגשות באופן כללי. נבין לעומק את הכימיקלים שיוצרים את האושר, את המנגנונים שמשפיעים עליהם, מה מפריע להם להיווצר ואיך מייצרים יותר מהם כדי להגביר את האושר בחיינו.

 

ד"ר ליאת יקיר - חוקרת ופעילה חברתית, בוגרת המחלקה לגנטיקה במכון ויצמן למדע. מחקריה עוסקים בתחומי הביוכימיה והגנטיקה. כיום היא עוסקת בהבנת השורשים האבולוציוניים של ההתנהגות האנושית ומקורותיה הרגשיים. ד"ר יקיר מאמינה בהנגשת המדע לקהל הרחב למען בניית חברה טובה יותר לכולם.

הערות

 

הנחיות כלליות
שימו לב בחלק מהאירועים יש שתי אופציות – כרטיסים רגילים להגעה למקום וכרטיסי און ליין לצפייה בלייב מרחוק. במידה ולא מופיעה אופציה לצפייה בלייב מרחוק – ישנם רק כרטיסים למקום פיזית

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול:
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור של טוקהאוס
ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והביטול מאוחר יותר ניתן לשלוח מייל ל talkhousetlv@gmail.com ותוכלו לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים

כרטיסי און ליין
בהרשמה יש להקפיד למלא פרטים גם של מייל וגם של טלפון.
כשעתיים לפני האירוע יישלח אליכם לינק להרצאה . חדר הצפייה ייפתח רבע שעה לפני האירוע
במידה ורכשתם כרטיס ואינכם יכולים להשתתף באירוע בלייב יש לפנות למייל של טוקהאוס talkhousetlv@gmail.com ואנחנו נשלח לכם הקלטה של ההרצאה פתוחה לצפייה למשך 48 שעות

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל".

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה עד שעה וחצי לפני כל אירוע . המקומות לא מסומנים. ההושבה היא בשולחנות לפי סדר הגעה. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.
המסעדה אינה כשרה.

שונות
להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות