הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: אפרת הראל- הטורפים: על ג'פרי אפשטיין והצד האפל של המיניות

מקום: בר גיורא, תל אביב-יפו

מועד: 17/07/2020 שעה: 14:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

אפרת הראל- הטורפים: על ג'פרי אפשטיין והצד האפל של המיניות

בר גיורא, תל אביב-יפו 17/07/2020 בשעה 14:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

אפרת הראל- הטורפים: על ג'פרי אפשטיין והצד האפל של המיניות


בן-אנוש אחד, 53 עמודים של כתבי אישום הכוללים האשמות בשידול לזנות, פגיעה מינית בקטינות, אינוס, הטרדה מינית, סחיטה באיומים, ניצול מיני וסחר בבני אדם. יותר מ 30 שנות התעללות מינית, רגשית וכלכלית במאות אם לא באלפי קורבנות, רובם קטינות. הונאות במליארדי דולרים, איים בתוליים, אחוזות, מטוסים פרטיים, קשרים קרובים עם שועי עולם, עסקת טיעון מפוקפקת, סודות, שקרים וסוף אחד שנוי במחלוקת ועליו אינספור תיאוריות קונספירציה וסימני שאלה בלתי פתורים.

ג'פרי אפשטיין- גדול הפדופילים המורשעים והמרושעים אי פעם. גאון. אנס. טורף. ההרצאה תנסה להיכנס לעומק נפשו של אפשטיין, להבין כיצד יכול אדם להצליח לחמוק מעונש שנים כה רבות, להמשיך במעשי זוועה ובמקביל לזכות לתהילה והערכה עולמית. נתחקה אחר הדרך בה טורפים מיניים פועלים, מה ההבדל בין פדופיל לפסיכופת, בין ביל קוסבי לגואל רצון, ובין הארווי וויינשטיין לבני סלע. והכי חשוב - נכיר כלים כיצד ניתן לזהות טורפים מיניים למרות הצלחתם להסתוות בחברה שלנו כל כך בקלות.
המטרה היחידה של טורף מיני היא ניצול מיני של האחר. הוא עושה את מה שאנו אפילו לא מסוגלים לדמיין, בקלות ובסדרתיות. הם חיים כדי לאנוס, להטריד, להונות, להתחזות, לפגוע ולספק את דחפיהם הנלוזים ביותר. בעוד שרובנו בונים את חיינו סביב מערכות יחסים, הישגים אישיים, ערכים ומשפחה, הטורף מתמקד בהזדמנויות שלו להשתמש באחרים, במקומות ובמצבים למען טובתו האישית.
רוב הסיכויים, שכולנו נפגוש בהם, לרוב קרוב יותר מכפי שנרצה. אך עם קצת יותר מודעות וידע בנושא, יש יותר סיכוי שנצליח לזהות את האנשים המסוכנים האלו. כי מה שבטוח הוא, שהם עצמם, מודעים אלינו....

הערות

 

* 13:00 פתיחת דלתות // 14:00 תחילת הרצאה

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום ההופעה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי תינק אנד דרינק דיפרנט (תובל רוזנווסר), ע.מ. 036256071 מרח' רמת ים 4, הרצליה
חברת GOSHOW אינה אחראית על שמירת זכויות בעלי התכנים ו/או איכות השירות במקום האירוע ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של Think&Drink Different

 

תגובות