הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: פרופ' תמר הרמן ופרופ' אורן סופר אדרבא - בפודקאסט לייב של האוניברסיטה הפתוחה וגל"צ מפגש מס' 1 - על רציחות פוליטיות

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 10/11/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

פרופ' תמר הרמן ופרופ' אורן סופר אדרבא - בפודקאסט לייב של האוניברסיטה הפתוחה וגל"צ מפגש מס' 1 - על רציחות פוליטיות

טוקהאוס, תל אביב-יפו 10/11/2019 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

פרופ' תמר הרמן ופרופ' אורן סופר אדרבא - בפודקאסט לייב של האוניברסיטה הפתוחה וגל"צ מפגש מס' 1 - על רציחות פוליטיות

"אדרבא", הפודקאסט המרתק מבית האוניברסיטה הפתוחה וגלי צה"ל, שצבר אלפי האזנות, יוצא לראשונה לפגוש את קהל המאזינים למפגש לייב על במת הטוקהאוס.

בהקלטה מיוחדת, במלאת 24 שנים לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, ישוחחו המגישים פרופ' תמר הרמן ופרופ' אורן סופר עם שלושה חוקרים מהשורה הראשונה על רציחות פוליטיות: פרופ' נחמן בן-יהודה (האוניברסיטה העברית) על הרציחות הפוליטיות בהיסטוריה היהודית לדורותיה; פרופ' אייל נווה (אוניברסיטת תל-אביב) על הרציחות הפוליטיות בארצות-הברית; ופרופ' ורד ויניצקי-סרוסי (האוניברסיטה העברית) על עיצובו של הזיכרון הקולקטיבי בעקבות טראומה לאומית מסוג זה. האם רציחות פוליטיות אכן יכולות לשנות את מהלך ההיסטוריה? האם יש מכנה משותף בין רוצחי מנהיגים? וכיצד משמרים או משכיחים עמים ואומות את זיכרון הרצח?

אדרבא, הפודקאסט מבית האוניברסיטה הפתוחה וגלי צה"ל, הוא ניסיון לגשר בין המחקר הישראלי המרתק, שנחבא לעתים במוסדות המחקר, לבין הקהל הרחב. מגישיו, פרופ' תמר הרמן ופרופ' אורן סופר, משוחחים עם חוקרים ישראלים מהשורה הראשונה בנושאים מגוונים - מקניות ועד חתונות, מארוחות ערב משפחתיות ועד פריון - ומאפשרים לכולנו נקודת מבט נוספת על היבטים בחיינו, הנראים לנו לעתים כמעט מובנים מאליהם.

פרופ' תמר הרמן, פרופסור למדע המדינה באוניברסיטה הפתוחה ובמכון הישראלי לדמוקרטיה. מומחית לדעת קהל ועמדות הציבור וכן לחברה אזרחית ולמחאה פוליטית.

פרופ' אורן סופר, פרופ׳ לתקשורת באוניברסיטה הפתוחה ודיקן הפיתוח וטכנולוגיות הלמידה בה. מחקריו עוסקים במדיה מגוונים ובתקופות היסטוריות שונות, ובשינוי שחל באקולוגיה התקשורתית בעידן המדיה החדשים.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (שימו לב לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול המחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www.talkhouse.co.il , המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכיסאות הפזורים מסביב באולם..
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע לפחות כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות כלשהן ועל בסיס מקום פנוי בלבד.

ניתן לבטל כרטיסים ולקבל החזר כספי ובלבד שהביטול התבצע עד 48 שעות לפני מועד האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול. במידה והפנייה לגבי הביטול מאוחר יותר יש לפנות במייל בלבד talkhousetlv@gmail.com ולקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים. ניתן לקבל לרוב האירועים לא לכל האירועים. ההחלפה כאמור מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע

סוגי כרטיסים:
כרטיס זוגי – כרטיס אחד עבור 2 אנשים
כרטיס גמלאי/ת – רק עבור מי שמחזיק תעודת גמלאי/ותיק
כרטיס סטודנט – רק עבור מי שמחזיק כרטיס סטודנט או תלמידים במערכת החינוך. הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
כרטיס בעל מוגבלות – המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון ביום האירוע

** שים לב: הערה זו מתייחסת לכלל סוגי הכרטיסים שעשויים להופיע בתהליך הרכישה, סוגי הכרטיסים הפתוחים למכירה משתנים ממופע למופע

שונות
להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות