הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: SPORTALK "אנשי הקצה" - מעבר לסף היכולת

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 20/08/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

SPORTALK "אנשי הקצה" - מעבר לסף היכולת

טוקהאוס, תל אביב-יפו 20/08/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

70 ₪

מחיר באתר החל מ-

70 ₪

 
 

SPORTALK "אנשי הקצה" - מעבר לסף היכולת

שלוש הרצאות של ספורטאים יוצאי דופן שלוקחים את הגוף שלהם מעבר לסף, עם יכולת שליטה גופנית מעוררת השתאות, שלקחה אותם הכי רחוק שאפשר בענף הספורט בו הם מקצוענים

טל סנונית:  רצון מברזל - לשחות בין המנטלי לפיזי

טל סנונית היה קפטן נבחרת ישראל בכדור-מים במשך שנים רבות ונחשב לספורטאי הקבוצתי המעוטר ביותר בתולדות המדינה. הוא זכה באליפויות בכל קבוצה בה היה שחקן, ושיחק בליגה האיטלקית שנחשבת לטובה בעולם. הוא נבחר בחגיגות ה 70 של המדינה לאחד מ – 70 הספורטאים המשפיעים ביותר. כיום הוא מתמודד בתחרויות של מים פתוחים ונחשב לאחד המובילים והטובים בתחומו.

טל סנונית יספר את סיפורו האישי ויראה כיצד עבודה מנטלית, שהיא דבר נרכש לחלוטין, ביחד עם עבודה פיזית, יכולה לשפר כל עשייה באופן מהותי ולהביא אתכם להישגים גדולים ולסיפוק רב.

קובי אורן: לרוץ אחר משמעות

גם לרצי מרתון סטנדרטיים ההישג של קובי אורן יישמע מטורף - הוא גמא 1,114 קילומטר במירוץ בדרום אפריקה, שנערך כולו באצטדיון ובו מסלול של 471 מטר בלבד. אחרי עשרה ימים ללא שינה ואכילה בתנועה - הוא סיים 2,600 הקפות וניצח.

הרצאתו של קובי אורן, שיאן העולם בריצה למרחקים ארוכים, משלבת בין עולם הריצה והריצות למרחקים ארוכים לבין תפיסת העולם הייחודית שגיבש קובי אורן כפסיכולוג קליני באמצעותה הצליח פעם אחר פעם להתגבר על כל המכשולים, הכאבים והקשיים והפיכת "הבלתי אפשרי" בכל פעם מחדש "לאפשרי". באמצעות ניתוח מצבים, סיפורים אישיים וחוויות מהמרוץ הארוך בעולם "האוורסט של האולטרה מרתון", קובי מציג מגוון דרכים להתמודדות עם מצבי משבר, כאב, בדידות, שגרה ושחיקה, ודרך הייחודית שפיתח להגשמה עצמית ויציקת משמעות לחיים באמצעות פעולה כל כך פשוטה וזמינה כריצה.

חנוך רדליך - כי תמיד יש בך עוד דיווש אחד

חנוך רדליך, מבכירי רוכבי אופני ההרים בישראל ומנצח תחרות אופני ההרים הקשה בעולם - האריזונה טרייל שנערכה ב 2019. "האופניים עבורי, הם שלוחה של הגוף שלי. חלק בלתי נפרד ממי שאני, וממי שהייתי שואף להיות". חנוך מספר ומשתף את הקהל בתעצומות הנפש והגוף הנדרשות כדי לסיים ולנצח את האתגר הקשה מכל, ועל הבטחה קטנה אחת שנתן לאביו אברהם, דקות לפני מותו, שהחזיקה אותו ברגעים הקשים בחייו. על הכאבים, הבדידות והמשברים העמוקים של הרוכב למרחקים ארוכים, ועל הדרך שאדם- כל אדם- יכול וצריך לעשות כדי להתעלות על כל מה שעומד מולו, כדי לצאת כשידו על העליונה.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00