הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: אריאל מרגלית סין 2020 – בין אוטופיה לדיסטופיה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 25/07/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

אריאל מרגלית סין 2020 – בין אוטופיה לדיסטופיה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 25/07/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

65 ₪

מחיר באתר החל מ-

65 ₪

 
 

אריאל מרגלית סין 2020 – בין אוטופיה לדיסטופיה

בתוך שנים ספורות סין תעקוף את ארה״ב ותהפוך לכלכלה הגדולה והחזקה בעולם. עם 1.4 מיליארד תושבים סין לעד תנצח במאבק המספרי, אבל כמה אנחנו יודעים על האתגרים שעומדים בפני סין בעשור הקרוב ואלה שעומדים בפני מי שרוצה לקחת חלק בסיפור ההצלחה שלה?

איך קרה שבסין אפילו קבצנים גובים כסף בסמארטפון? האם הגידול העצום בצרכנות בקרב המעמד הבינוני בסין הוא בר קיימא? מדוע הסינים אינם מביאים לעולם יותר מילד אחד למרות שאיסור הילודה הוסר? מה משמעות שיטת דירוג האזרחים בסין? מהי השפה הסודית של האינטרנט? ומהם כמה כללי אצבע שכל מי שרוצה להצליח בסין חייב לדעת?

בהרצאה ״סין - בין אוטופיה לדיסאוטופיה״, אריאל מרגלית חושף את הקהל לסין שמעבר לחומת האש, דרך ניסיונו האישי כמי שהקים לפני עשור את אחד ממשרדי הפרסום העצמאיים המצליחים בסין. מדוע עזב קריירה בטלויזיה בישראל לטובת התמחות בשיווק בשוק הסיני? למה הפסיק לשתות בארוחות עסקיות? ומדוע הוא מאמין שכל ילד להורים נבונים צריך ללמוד סינית?

ההרצאה עשירה במולטימדיה.

אריאל מרגלית הקים לפני עשר שנים את ARMA Media, אחת מחברות הפרסום העצמאיות המצליחות בסין.עם לקוחות כמו נייק, אדידס, דיסני, בי פי, קונברס ומותגים נוספים, ועם חברות היי-טק כמו סייברארק, אקווה סקיוריטי וקומטק-מד, הפורטפוליו של החברה עשיר בסיפורי הצלחה בסין. אריאל, שמוכר לקהל הישראלי מעבודתו כמגיש בטלוויזיה, עזב ב 2008 את מסלול הגשת המהדורה בערוץ עשר כדי לנסוע לשנחאי ולהתמחות בשיווק בשוק הסיני. הוא בעל שני תארים שניים עם התמחות בסין מבית הספר לכלכה של לונדון ומאוניברסיטת פודן שבשנחאי ודובר סינית.

אריאל מרבה להרצות על חדירה לסין ושיווק לצרכן הסיני, דיגיטליזציה ואורבניזציה בסין, עתיד  הסחר בין ארה״ב וסין, ומקומה של ישראל בסדר העולמי הסיני.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00