הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: חמ"ל על הבר ; כל מה שהורים לחיילות וחיילים צריכים לדעת

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 15/07/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

חמ"ל על הבר ; כל מה שהורים לחיילות וחיילים צריכים לדעת

טוקהאוס, תל אביב-יפו 15/07/2019 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

חמ"ל על הבר ; כל מה שהורים לחיילות וחיילים צריכים לדעת

אירוע "חובה" להורים לחיילים וחיילות או למי שהולכים להיות הורים לחיילים וחיילות מנהלות  - מנהלות קבוצת חמ"ל באות לדבר אתכם על השירות הצבאי.

האירוע יעסוק  בנושאים ובתהליכים המשמעותיים אשר מומלץ שההורים יכירו, תוך שימת דגש על 'גבולות גזרה' בין מעורבות להתערבות הורים בצבא, ונושאים כגון: צו ראשון, תהליכי מיונים עד הגיוס, יום הגיוס, בירוקרטיה צבאית/שרשרת הפיקוד, רפואה בצה"ל, קב"ן, ת"ש, מזון ולוגיסטיקה ותהליכי פנייה/ערעור/תלונות.

קבוצת חמ"ל הורים לחיילים וחיילות הוקמה בדצמבר 2015 ע"ישתי אימהות לחיילים – חנה בית הלחמי וליאת סידס סיני, שהבינו שיש צורך לתת מענה למספר לא מבוטל של עוולות/תלונות/בעיות/קשיים של חיילות וחיילים אשר אינם מקבלות/ים מענה מספק על ידי המערכת הצבאית וזכייניה, בתחומי הטיפול הרפואי, תזונה, ת"ש ועוד.  לטובת כך הוקמה הקבוצה ובהמשך הצטרפה אליהן לניהול הקבוצה חנה מוסקוביץ'-גרטנברג.

בקבוצה חברים כיום כ-17,000 הורים לחיילות וחיילים והיא עוסקת בהנגשת הבירוקרטיה הצבאית להורים בנושאי פרט כמתואר לעיל. הקבוצה זוכה להערכה רבה ושיתוף פעולה מלא של כל גורמי הצבא, החל מפתרון בעיות פרטניות וכלה בדיונים בנושאים מערכתיים כפי שבאים לידי ביטוי ע"י ציבור ההורים.

לאור הניסיון והידע הרב, לצד ההבנה כי חסר להורים מידע רב בתהליכי טרום-גיוס ובמהלך השירות  החליטה הקבוצה לצאת בהרצאה להורים למלש"בים (מצו ראשון) והורים לחיילים.

האירוע יכלול הרצאות של שלושת הדוברות ואפשרות לשאלות ותשובות של הקהל.

הדוברות

חנה בית הלחמי , אמא ל-2 , תושבת רעננה, יועצת תקשורת ושיווק, מאמנת ארגונית , אקטיביסטית,

ליאת סדס סיני, אמא ל-2, תושבת חולון, יזמת חברתית בעלת ניסיון רב שנים בהובלת פרויקטים

חנה מוסקוביץ גרטנברג, אמא ל-3, תושבת קרית אונו, מנהלת שיווק בארגונים חברתיים, מובילה פרוייקטים חינוכיים, חברה בועדת נוער בקרית אונו.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות