אירוע: רועי סדן - המסע של החיים

מקום: אוסליבן, פאב אירי, מודיעין

מועד: 08/09/2019 שעה: 22:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

סוג כרטיס:רגיל60 ש"חכמות1
דמי טיפול אינטרנט:00
סה"כ:160

רועי סדן - המסע של החיים

אוסליבן, פאב אירי, מודיעין 08/09/2019 בשעה 22:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

80 ₪

מחיר באתר החל מ-

60 ₪

ORDER
 
 

אודות האירוע

 

רועי סדן - המסע של החיים

רועי ג'ינג'י סדן, הרפתקן ומרצה השראתי.

בספטמבר 2011 חזר מהמסע הגדול ביותר שנעשה על ידי ישראלי: הקפת העולם באופניים על פני 66,000  ק"מ, 42 מדינות ו-6 יבשות, במשך ארבע וחצי שנים, לבד. שדדו אותו עם אקדח, עבר שתי תאונות דרכים, חלה במלריה באפריקה, חצה את המדבריות ואת רכסי ההרים הגבוהים בעולם בכל תנאי הקיצון הקיימים בעולמנו. לא משנה כמה קשה זה היה, תמיד האמין והמשיך הלאה כשהוא ניצב חזק יותר מן האתגר מולו הוא עומד.

מסע זה זכה לחשיפה ראויה בכלי התקשורת העולמיים והמקומיים. בסרטונים  שצילם בזמן המסע צפו מאות אלפי אנשים מרחבי העולם.

בין לבין  האימונים למסע חדש ומאתגר, מסע עוצמתי והיסטורי, חציית צפון אמריקה בקיאק ושבירת שיא גינס למסע הארוך ביותר בקיאק, יצא למסע אופניים בצפון הודו, חציית הדרך הגבוהה בעולם – דרך שמגיעה לגובה שיא של 5,600 מטר מעל פני הים. כמה דקות מתחילת הירידה חזרה מטה  מעד רועי והתדרדר כ- 500 מטר לאורך ההר, איבד את הכרתו וניצל ע"י חבריו לטיפוס אשר הזעיקו חילוץ. ג'ינג'י חולץ במסוק של הצבא ההודי בעיר "לה". משך החילוץ ארך כ- 6 שעות בתנאי מזג אויר קשים וגישה מוגבלת לנחיתה. לאחר תלאות הוא הועבר לאשפוז בישראל וכחודש וחצי לאחר הנפילה הועבר למחלקת שיקום ראש בבית החולים תל השומר.  במהלך הנפילה נשברו לו הצלעות, נוקבה הריאה, נשברה עצם הבריח ורוסקו הקרסוליים, כיום הוא עובר שיקום מלא הכולל טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת ועוד. תוך כדי תהליך השיקום הצליח לחזור להתאמן, להרצות ולסמן מטרות חדשות..

עיקר המסר בהרצאה הוא כוחה של החלטה אחת והכנה נפשית ופיזית למסע בלתי ניתפס שכזה. הסיפורים המיוחדים והמגוונים שרק אדם שהקיף את כל העולם בעזרת כוח הרצון והאמונה יכול לתת. סיפורים אנושיים שכל אחד ואחד ניפגש איתם איפשהו במסע של חייו. בהרצאה מספר רועי על מסע שלא בחר לצאת אליו. מסע שיכול לקרות לכולם. כמי שלא רגיל לצאת למסע שלא ארז  אליו , רועי למד על בשרו את הקלישאה המוכרת- החיים הם מסע לא מתוכנן. אבל ההתמודדות, כמו באתגרים שכן שנבחרו לא שונה: להסתכל לפחד בעיניים. להאמין, ולעולם לא לוותר. והכי חשוב- לחלום. גם בעיניים עצומות.

 

הערות

 

* 20:00 פתיחת דלתות // 22:00 תחילת מופע
* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום המופע ב5% כפוף לדמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים
* הכניסה מגיל 18 ומעלה
* עדיפות לשמירת מקומות תתבצע עד השעה 20:30

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של אוסליבן פאב אירי

 

תגובות