הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: דינה אייזן ; למה אנחנו חולים ואיך אנחנו מבריאים?

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 31/05/2019 שעה: 14:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

דינה אייזן ; למה אנחנו חולים ואיך אנחנו מבריאים?

טוקהאוס, תל אביב-יפו 31/05/2019 בשעה 14:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

דינה אייזן ; למה אנחנו חולים ואיך אנחנו מבריאים?

בואו נכיר את חוק הבריאות הממלכתי האמיתי! 

הידעתם שהסיבה לרוב המחלות הכרוניות לא ידועה? אצל רוב הסובלים מיתר לחץ דם (90%!) אין מקור ברור, כמו גם אצל הלוקים בסוכרת, מחלות לב, אבני מרה, דלקות מעיים, ממאירויות ואפילו "סתם" שפעת!   אמנם, יש גורמי סיכון העלולים לזרז את הופעתן של מחלות רבות, אך גם הם מהווים סיבה חלקית בלבד.  יש גורמי סיכון שאינם נשלטים על ידי האדם – לפחות לעת עתה. זיהום אוויר ומים, קרינה, גנים ומיקרואורגניזמים – על כל אלה יש לנו השפעה מועטה אם בכלל. אולם גורמי סיכון רבים לתחלואה הם תולדה של אורח החיים והבחירות האישיות של כל אחד מאיתנו כמו עישון, אלכוהול ותזונה לקויה.

אך מה הסיבה הגורמת לאנשים לעשן, לשתות עד אובדן החושים, לאכול אוכל שאף נקרא "זבל"? הרי רובנו כבר יודעים עד כמה חשוב לשמור על אורח חיים בריא, אז מה מונע מאיתנו לשמור על עצמנו?

בהרצאה נדון בסיבות העמוקות לשאלה "למה אנחנו חולים?" ומתוך הבנת הסיבות נוכל גם לדעת איך אנחנו מבריאים, נלמד את חוקי הטבע לבריאות, מה הכי כדאי לעשות כדי להאריך ימים בשמחה, נעשה היכרות עם הרופא הפנימי ונכיר את התרופות האמיתיות לריפוי, החלמה ובריאות.

רמז – הן בחינם, בלי טופס 17, וזמינות לכו...לם!

ד"ר דינה אייזן, מומחית ברפואת משפחה ומרצה בנושאי בריאות ושמחה, מחברת הספר "מסע אל ממלכות פנימיות"  ומנחה קבוצות לחשיבה אופטימית

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות