הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: דבי לוזיה- בנקסי – האמן האנונימי המפורסם בעולם

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 29/05/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

דבי לוזיה- בנקסי – האמן האנונימי המפורסם בעולם

טוקהאוס, תל אביב-יפו 29/05/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

80 ₪

מחיר באתר החל מ-

80 ₪

 
 

דבי לוזיה- בנקסי – האמן האנונימי המפורסם בעולם

לאור הביקוש נפתח מועד נוסף

הרצאה זו תעסוק באחת התעלומות המרתקות ביותר של עולם האמנות – אמן הרחוב האנגלי בנקסי - אחד מאמני הגרפיטי הפוליטי הבולטים בעולם, והוא נשמר מלחשוף את זהותו ואינו מופיע בציבור.. בעידן שקשה לשמור סודות, נראה שערך המסתורין מרקיע שחקים מכיוון שכל מהלך של בנקסי מעורר מיד סנסציה תקשורתית ומציף את הרשתות החברתיות. אנשים עושים הכל כדי לראות את יצירותיו ומוכנים לגנוב אותם יחד עם הקיר שעליו צוירו. אבל יותר מכל, כולם רוצים לדעת מי הוא בנקסי.

 

למה דווקא בנקסי, מכל אמני הרחוב, זוכה בתהודה כזו? אולי כי הוא משול לרובין הוד של עולם האמנות. המסרים שלו תמיד תומכים בחלשים ובנדכאים. הוא טרול ידידותי ואלוף הסאטירה שמצליח שוב ושוב להתחמק כמו נינג׳ה מבלי להשאיר עקבות. בנוסף הוא נהנה לתקוע סיכות בבלון הנפוח של שוק האמנות וכך, בחודש אוקטובר האחרון, הוא הפעיל בשלט רחוק מגרסה שהוצפנה בתוך מסגרת של ציור, רגע לאחר שנמכר במכירה פומבית במיליון דולר. פתאום, בשידור חי, הציור החל לגרוס את עצמו לעיני הקהל ההמום.

 

הרצאה זו תגלול את קורותיו ותסביר את ההערצה הגורפת שבנקסי זוכה לה ברחבי העולם. בסוף, אולי תחשוף המרצה את זהותו האמיתית. ואולי לא.

 

דבי לוזיה, אשת אמנות (בעלת גלריה שטרן), חוקרת תרבות ומחברת הספר ״מדוע הפסיקה המונה ליזה לחייך – על עולם האמנות בעידן של שינוי״. בעלת הטור ״השבוע בעולם האמנות״ שמפורסם גם ב-YNET. כותבת ומרצה על עולם האמנות.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00