הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: שי גולדן

מקום: מסעדת קמפאי, כפר סבא

מועד: 30/05/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

שי גולדן

מסעדת קמפאי, כפר סבא 30/05/2019 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

שי גולדן

מידע על ההרצאה

כשהיה בן 25 פגש שי גולדן פסיכולוג שהוציא מכיסו נייר רפואי וכתב עליו את המילים ״גימלים לכל החיים״. הוא הושיט לשי את הנייר ואמר לו, ״טיפלתי באלפים רבים של אנשים ונתקלתי בהמון מקרים וסיפורים קשים, אבל סיפור חיים כמו שלך לא שמעתי מעולם. אני נותן לך פטור מהחיים״.
אחרי שבילה את שש השנים הראשונות בחייו בבית יתומים ועבר אחר כך מסכת חיים מדהימה ומסחררת, הפך שי גולדן לאחד העיתונאים המצליחים והמוכרים בישראל, לסופר של רבי מכר עטורי שבחים, למחזאי מצליח ולמגיש טלוויזיה בערוץ 2. למרות הגימלים שקיבל לכל החיים, וכנגד כל הסיכויים, מצא גולדן את הדרך להפוך את הקושי למנוע הצלחה ואת הטרגדיה האישית והמכשולים שהציב בפניו הגורל למקפצות להצלחה. בהרצאה פורס שי לא רק את הסיפור המרתק אלא גם את הסוד הפשוט, שנמצא בהישג ידו של כל אחד, כיצד הופכים את המכשול למקפצה ואת הקושי ליתרון. כיצד מתגברים ומתעצמים במקום לשקוע ולקרוס.
זוהי הרצאה מעוררת השראה ומרוממת רוח, אבל בעיקר כזאת שכל מי שנכנס אליה יוצא בסופה וממנה אדם אחר. סיפור על כוחו של היחיד.


קצת על שי
בעל תואר ראשון בספרות משווה מאוניברסיטת בר-אילן,
תואר שני בספרות עברית מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
את דרכו בעולם הבידור והתקשורת החל  שי כעיתונאי במדורי
התרבות והספורט באתר "וואלה!". בהמשך, היה מבקר טלוויזיה בידיעות אחרונות, עורך מוסף התרבות של מעריב, סמנכ"ל תוכן וערוצים בענני תקשורת, עורך המוסף הפוליטי של עיתון הארץ. בנוסף לקריירה התקשורתית, כתב גולדן מספר ספרים, רובם  בעלי רקע אוטוביוגרפי. שי השתתף בתוכנית הטלוויזיה החושפנית "מחוברים", ובה חשף את חייו לעיני המצלמות וסיפר את סיפור היתמות והאימוץ שלו, יחסיו המורכבים עם בני משפחתו ואת המסע בעקבות אימו הביולוגית.
החל מ – 2011, מגיש גולדן את תכנית הרדיו השבועית "מייבשים את הביצה" ברדיו תל אביב 102FM. כשנה לאחר מכן, החל גולדן להנחות בערוץ 2 את תכנית האקטואליה "מדברים על זה" לצידה של שרון כידון. כיום, שי מגיש ברשת את תכנית הלילה "סוגר עניין".

הערות

 

20:00 פתיחת דלתות // 21:00 תחילת הרצאה
ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של שי גולדן

 

תגובות