הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: גיל סדגת ויובל לוי ; דרך המשי הנסתרת בסין ומרכז אסיה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 24/03/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

גיל סדגת ויובל לוי ; דרך המשי הנסתרת בסין ומרכז אסיה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 24/03/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

60 ₪

מחיר באתר החל מ-

60 ₪

 
 

גיל סדגת ויובל לוי ; דרך המשי הנסתרת בסין ומרכז אסיה

ערב של 2 הרצאות מרתקות על סין ודרך המשי – האירוע בשיתוף עם אקו טיולי שטח

 

גיל סדגת:  קירגיזסטן וטג'יקיסטן

 

מסע בעקבות העמים והאנשים המאכלסים את שתי המדינות ההרריות והמרתקות של מרכז אסיה, אשר במשך מאות שנים שימשו כציר מקשר בין תרבויות המזרח הרחוק לתרבויות הקלאסיות של אירופה על תוואי דרך המשי. ההרצאה תעסוק בהתהוות התמהיל האתני המיוחד, כשקבוצות מיעוטים נולדות מתוך האימפריות הגדולות ששלטו במרחב ובהשפעת הדתות שמעצבות את הנוף האנושי ואת המאמץ של מעצמות העולם החדש לדריסת רגל בחלקת האלוהים המופלאה זאת.

טג'יקיסטן, הצנועה אך המרתקת, תישקף עבורנו מבעד לעיניי המקומיים ונופי רמת הפמיר הצחיחה כמה מנקודות ההתיישבות הנידחות בעולם, כפרים עשויים לבני בוץ, נהרות שופעים, חקלאות מסורתית והעם הכי נחמד שיש.

קירגיזסטן, הירוקה והפראית, תפרוס עבורנו את סיפור חיי הרועים ואת מקור הקונפליקט בין צורות החיים המקבילות של הנוודות באזורי הספר, אל מול החיים ביישובי הקבע וערי המסחר הגדולות.

 

גיל סדגת, עירוני שמכור לריח של אדמה ולטבע של ארץ ישראל. אגרונום מוסמך מהאוניברסיטה העברית וחקלאי בהתהוות שמתמחה במטעים ובגידול פירות. אחרי שחצה את יבשת אסיה על דרך המשי בגיל צעיר והתאהב בתרבויות המרכז אסייתיות ובסין, הקים לעצמו בית נוודים קירגיזי בלב פרדס בפאתי העיר.

 

יובל לוי: סין הלא מוכרת

סין שמגדירה את עצמה כמדינה רב לאומית עם 56 לאומים רשמיים ועוד עשרות תתי מיעוטים לא רשמיים. הנרטיב הסיני טוען שבשונה מעמי אירופה, סין מעולם לא היתה קולוניאליסטית אלה ציוויליזציה שמשכה אליה עמים ותרבויות, אשר התחברו ויצרו יחד את מרקם הלאומים של סין כפי שהוא כיום.  

במהלך ההרצאה נצלול לכמה מהאזורים היותר מרתקים ביניהם טיבט, חבל יונאן ומונגוליה הפנימית ונלמד על אופיים המיוחד של העמים העתיקים שנשתמרו בהם ועל מרקם היחסים המרתק עם התרבות הסינית.    אז האם כל הסינים נראים אותו הדבר? 

 

יובל לוי, נולד בשעה האחרונה ל”שנת הנמר” בישוב כמון בגליל התחתון. מזה שבע שנים חי במחוז יונאן הסיני על גבול טיבט, בורמה, לאוס ווייטנאם. דובר, קורא, כותב ונושם את השפה והתרבות הסינית ובעל היכרות

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניהhttps://manager.goshow.co.il/backstage/events/edit_show/22384
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00