אירוע: קובן את אסנהיים ושות' – מפגש מס' 1

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 12/03/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

סוג כרטיס:רגיל65 ש"חכמות1
דמי טיפול אינטרנט:00
סה"כ:165

קובן את אסנהיים ושות' – מפגש מס' 1

טוקהאוס, תל אביב-יפו 12/03/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

90 ₪

מחיר באתר החל מ-

65 ₪

ORDER
 
 

אודות האירוע

 

קובן את אסנהיים ושות' – מפגש מס' 1

העיתונאים רוני קובן ועמרי אסנהיים בסדרת מפגשים שיעסקו בסיפורים המרכזיים בעשייתם העיתונאית המגוונת לאורך השנים – תחקירים, סרטים תיעודיים, ראיונות, כתבות ועוד. אסנהיים וקובן יספרו וישוחחו ואף יענו לשאלות מהקהל על נושאים מרכזיים שעולים מתוך עשייתם העיתונאית – כיצד מזהים סיפור עיתונאי טוב, איך מגיעים לרגע של אמת עם מרואיינים, מאחורי הקלעים של סיפורים מרכזיים בהם עסקו, רגעים מרגשים, דרמטיים ומשעשעים בעשייתם, אתיקה ויחסים עם מרואיינים ומקורות וכו'

במהלך כל מפגש יארחו השניים גיבור או גיבורה מאחת מהכתבות שלהם.     

המפגשים ילוו בקטעים נבחרים מתוך כתבות וסרטים שביימו.

 

 

 עמרי אסנהיים  - הוא עיתונאי חוקר הנמנה זו השנה ה-13 על צוות הכתבים הבכיר של התכנית "עובדה". אסנהיים הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות חוקרת (2009), וזוכה פרס פרימור של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו עבור תחקיר שהכין על הנעשה במכון לרפואה משפטית (2015) ועבור תחקיר על תעשיית הלוביזם בישראל (2011). אסנהיים זכה פעמיים בפרס פורום היוצרים הדוקומנטריים על סרט הטלוויזיה הטוב של השנה. ב-2016 על סרטו "הסודות של גנדי", וב-2018 על סרטו "המירוץ אחרי הגלימה". שני סרטים נוספים שלו, "צאלים" (מדליית זהב בפסטיבל הסרטים בניו-יורק) ו"סלוקי" (מדליית ארד בפסטיבל הסרטים בניו-יורק) זכו בהכרה בינלאומית.

ב-2012 יצא לאור ספרו הראשון, שהפך לרב-מכר: צאלים – הטראומה של סיירת מטכ"ל (כנרת זמורה ביתן) העוסק בפרשת אסון צאלים ב'. ב-2016 יצא ספרו השני לתפוס רוצח – המסע בעקבות האלמן שרצח את נשותיו (כנרת זמורה ביתן), שהפך גם הוא לרב מכר. זכויותיו של הספר נקנו על ידי התאטרון הלאומי "הבימה" שמעלה השנה הצגה על פיו. בנוסף, מגיש אסנהיים את תכנית הרדיו "ציפורי לילה" בגלי צה"ל.

 

רוני קובן - עיתונאי, במאי ותסריטאי.מאז שחרורו מגלי צה״ל קובן עבד במערכות התקשורת הבולטות במדינה: סופשבוע של מעריב, חדשות 10, חדשות ערוץ 2. כיום הוא משמש במאי בית בתוכנית המגזין הדוקומנטרית "עובדה". מגיש את התוכניות "שטרודל" בחינוכית, "24 שעות" בערוץ 8 ו"פגישה" בתאגיד כאן 11 זוכת פרס האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה.

סרטיו הדוקומנטריים: "ענה לי"  (2004, ערוץ 10), "בשם הבן" (2005, ערוץ 10), "שמנמנים" (2006, נגה תקשורת), "אחים בדם"(2007, שידורי קשת, ערוץ 2), "כמו שאהבה צריכה להיות" (2008, שידורי קשת, ערוץ 2), "בנות אלפרון" (2010, שידורי קשת, ערוץ 2),  ״תיק מעוז״ (2012, שידורי קשת, ערוץ 2), "צ'ונאד – האנטישמי היהודי" (2014, שידורי קשת, ערוץ 2)

סדרת הכתבות שלו "בין שתי אמהות" זכתה ביוני 2013 במקום הראשון בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי של ניו יורק.

"נדל"ן",  מחזהו הראשון זכה בפרס חבר השופטים בפסטיבל היידלברג ופרסי חבר השופטים ואהוב הקהל בתחרות 'פותחים במה' של תאטרון בית לסין.  "אינטימיות״, מחזהו השני, זכה במלגה של הקרן לעידוד המחזאות המקורית של מפעל הפיס. הסדרה הדוקומנטרית "משברי גיל" סדרה בת 9 פרקים, עלתה לאוויר בינואר 2016 בערוץ 8. "חיים שכדוגמתם עוד לא ראינו מעולם", סדרה דוקומנטרית שייצר על המחזאי חנוך לוין, שודרה לאחרונה בערוץ 1 וזכתה לשבחי הקהל והביקורת.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות