הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: מואב ורדי: כתב למשימות מיוחדות - לדווח מלב אזורי מלחמה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 09/02/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

מואב ורדי: כתב למשימות מיוחדות - לדווח מלב אזורי מלחמה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 09/02/2019 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

מואב ורדי: כתב למשימות מיוחדות - לדווח מלב אזורי מלחמה

כשאתם שומעים על הפיכה בקהיר, חיסול בתוניס או על הקרב בעיראק נגד דאע"ש, אתם פותחים טלוויזיה. כשמואב ורדי שומע על הפיכה חיסול או מלחמה במזרח התיכון - הוא בדרך כלל כבר בדרך לשדה התעופה.

בשנים האחרונות, התמלא הדרכון של מואב בחותמות של עיראק, עומאן, תוניס ומלזיה. ככתב מדיני בערוץ 10 וכעורך חדשות החוץ בתאגיד השידור כאן, תיעד מואב מקרוב כמה מהאירועים העולמיים הדרמטיים ביותר של השנים האחרונות:, שידר מלב ההפגנות בכיכר תחריר שהביאו להפלת מובארק (שם נעצר ונחקר על ידי המוחבראת המצרי), התלווה לכורדים בעיראק שנלחמו לשחרור מוסול מידי דאע"ש, יצא לטוניס לדווח מביתו של מהנדס חמאס שחוסל שם בידי המוסד (מה שעורר סערה ציבורית במדינה), ולמלזיה המוסלמית לזירת החיסול של בכיר החמאס בקואלה לומפור

לאחרונה שב מואב ממסע לנסיכות עומאן שבמפרץ הפרסי כדי לבדוק עד כמה העומאנים שמחים לחדש קשרים עם ישראל (רמז: גם שם נלקח לחקירה כשעמד לעזוב את המדינה). חוץ מזה הוא היה אחד העיתונאים הראשונים בעולם שדיווח מזירת הפיגוע בבטקלאן בפריז, ומתוך שדה התעופה אטאטורק באיסטנבול – דקות ספורות לאחר פיגוע התופת של דאע"ש בטרמינל. בין לבין, גם הצליח להרגיז פעמיים את דונלד טראמפ כשנעמד מולו לשאול שאלה שהנשיא לא ממש אהב.

המזרח התיכון נמצא בתהפוכה עצומה בשנים האחרונות, והסדר שהיה קיים סביבנו במשך עשרות שנים - קורס. לאן הולך האזור שלנו?  איזה מן מזרח תיכון חדש צפוי להתגבש על מפתן דלתנו?  או במשפט אחד: מי נגד מי כאן?

בערב הזה ינסה מואב לענות על השאלות החשובות הללו באמצעות התובנות שרכש מהסיקור המיוחד שלו באותם אזורי עימות ומדינות שאין לישראל קשרים עמן, ומהקשר הבלתי אמצעי עם הלוחם והאזרח הפשוט במדינות סביבנו שנלחם כעת כדי לעצב מציאות חדשה עבורו במזרח התיכון החדש.  

איך אפשר להיות ישראלי ולדווח בעברית ממדינה ערבית עוינת? איך יוצאים בכלל לבד בלי אף אחד למדינות אויב ומצליחים לייצר משם דיווח עיתונאי בעל משקל? ולמה גם בעידן הסמארטפון והרשתות החברתיות יש עדיין ערך רב לעיתונות השטח? התשובות בערב הזה. 

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות