הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: דר' מיכל יערי ואל"מ (במיל) מיכאל מילשטיין – סעודיה, לא מה שחשבתם

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 23/02/2019 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

דר' מיכל יערי ואל"מ (במיל) מיכאל מילשטיין – סעודיה, לא מה שחשבתם

טוקהאוס, תל אביב-יפו 23/02/2019 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

70 ₪

מחיר באתר החל מ-

70 ₪

 
 

דר' מיכל יערי ואל"מ (במיל) מיכאל מילשטיין – סעודיה, לא מה שחשבתם

ערב של שתי הרצאות המספרות על הממלכה הסעודית, התמורות החלות בה מהחלפת הכתר ועל קשריה הגלויים והנסתרים עם ישראל.

 

ד״ר מיכל יערי :  האם סעודיה משנה את פניה?

בשנתיים האחרונות נראה שסעודיה עוברת מהפך שלא היה כדוגמתו מזה כמה עשורים. היא נפתחת למערב ומקדמת רפורמות שבעבר היו בגדר חלום רחוק, כמו ההיתר לנשים לנהוג. אלא ששורה של החלטות שקיבל יורש העצר הסעודי מעלות תהיות עד כמה באמת סעודיה מסוגלת להתנער מעברה הבעייתי ולשנות את פניה. 

הרצאה זו מציגה את צדדיה האחרים והפחות ידועים של הממלכה ועוסקת בסוגיות הנמצאות על סדר היום: העליה החדה באחוז הרווקים והגרושים, המריבות בתוך בית המלוכה, הנשים שנאבקות על מעמדן, התלות האדירה בעובדים זרים ועוד. 

 

ד״ר מיכל יערי- חוקרת מדינות המפרץ. מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובמוסדות אקדמיים נוספים. משמשת פרשנית בתקשורת הישראלית והזרה בנושאים אלו.

 

אל"מ (במיל) מיכאל מילשטיין: היום שבו ינחת מטוסו של המלך הסעודי בישראל

סדרה של אירועים שהתרחשו בשנים האחרונות בין ישראל למדינות המפרץ, העידה על עידן חדש ביחסים: ראש ממשלת ישראל הוזמן לביקור רשמי בעומאן, שרת התרבות שרה את ההמנון הישראלי באבו דאבי, ולחברת התעופה ההודית אושר לתוך במרחב האווירי הסעודי בדרכה לישראל. אירועים אלו קיבלו תיעוד פומבי וציבורי ושיקפו את גודל השינוי, אבל למעשה הם היו רק קצה הקרחון. הרחק מעיני הציבור מתנהלים קשרים ענפים בין גורמים ישראלים לגורמים במדינות המפרץ בסוגיות ביטחוניות, כלכליות ומדיניות.

מה נדרש כדי לייצר פריצת דרך אמתית בין ישראל למדינות המפרץ? האם הברית האסטרטגית נגד איראן מספיק חזקה בכדי לבסס קשרים ארוכי טווח? מהו המחיר הנדרש מישראל וממדינות המפרץ בכדי לקדם את השלום ביניהן? האם מדינות המפרץ יסכימו לנטוש את העיסוק בסוגיה הפלסטינית בדרכם לנורמליזציה עם ישראל?  

 

אל"מ (במיל) מיכאל מילשטיין, - ראש הפורום ללימודים פלסטיניים במרכז משה דיין ללימודי המזה"ת באוניברסיטת ת"א. שימש כיועצו לעניינים פלסטינים של מתאם פעולות הממשלה בשטחים (2018-2015), וכראש הזירה הפלסטינית באגף המודיעין של צה"ל (בדרגת אלוף-משנה). במסגרת תפקידיו, היה בעל מגע אישי הדוק לגורמים הכוח השונים במערכת הפלסטינית, בעולם הערבי ובזירה הבינלאומית. פרסם שלושה ספרים ועשרות מאמרים העוסקים במגמות במזה"ת בכלל ובזירה הפלסטינית בפרט.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00