הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר ארז גרטי: הצד האפל של הרפואה האלטרנטיבית

מקום: כפרה בר וטאפאס, באר שבע

מועד: 26/12/2018 שעה: 20:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר ארז גרטי: הצד האפל של הרפואה האלטרנטיבית

כפרה בר וטאפאס, באר שבע 26/12/2018 בשעה 20:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

ד"ר ארז גרטי: הצד האפל של הרפואה האלטרנטיבית

ביום רביעי ה26/12, נארח בכפרה, במסגרת מפגשי think&drink different, הרצאה של ד"ר ארז גרטי על השקרים מאחורי תעשיית הרפואה האלטרנטיבית.

 

איך יכול להיות שילדים ברומניה והונגריה מתים מחצבת יותר מ50 שנה אחרי שפותח חיסון יעיל נגדה? האם טיפול במים הקרוי הומיאופתיה הוא למעשה הזנחה רפואית שעלולה לגבות חיים? האם כורכום מועיל במשהו מעבר לתיבול עוף עם אורז? ומה הייתה הטעות שיתכן ועלתה לסטיב ג'ובס בחייו?

 

הרפואה המודרנית הביאה איתה מזור למליארדי בני אדם, האריכה את תוחלת החיים והפכה מחלות רבות שקטלו מליוני בני אדם בעבר למחלות בנות ריפוי ומניעה. באופן אבסורדי בעקבות הצלחת הרפואה המודרנית חלה מגמה מדאיגה של "חזרה לטבע" או התנערות מהקדמה וחזרה לימי הביניים. את מקום הרפואה מבוססת הראיות תופסות תפיסות חסרות ביסוס מדעי כמו הומיאופתיה, דיקור סיני, דיאטות שונות ומשונות, תוספי מזון ועוד. התופעה הזאת היא בלתי מזיקה לכאורה, הרי מה רע בקצת כורכום? אבל כאשר היא נלקחת כתחליף לרפואה מונעת או לטיפול רפואי יכולה בהחלט לגבות חיי אדם וזה אכן קורה. בהרצאה ד"ר גרטי יציג דוגמאות לטיפולים אלטרנטיביים מפוקפקים אך פופולריים, יספר כיצד יודעים שהם לא באמת עובדים ויתן אוסף של כלים כיצד לזהות טיפול מפוקפק.

 

ד"ר ארז גרטי הוא בעל דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע. כיום מכהן כראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי השוכן במכון ויצמן למדע. לוחם ללא חת בבורות והכחשת מדע באשר הם.

 

ההרצאה תתחיל בשעה 20:00, פתיחת דלתות 19:00

 

כפרה, סמילנסקי 23, באר שבע

ואל תשכחו, think &drink different!

הערות

 

19:00 פתיחת דלתות // 20:00 תחילת הרצאה

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים לפני מועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של think&drink different באר שבע

 

תגובות