הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: בטחוניסטיות על הבר – ארצות הברית

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 06/11/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

בטחוניסטיות על הבר – ארצות הברית

טוקהאוס, תל אביב-יפו 06/11/2018 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

80 ₪

מחיר באתר החל מ-

70 ₪

 
 

בטחוניסטיות על הבר – ארצות הברית

לרגל בחירות ה- MID TERM \בארצות הבריתב 6.11, שלוש מומחיות, חברות בפורום דבורה –פורום הנשים לביטחון ומדיניות חוץ ידברו על ארצות הברית ועל יחסיה העמוקים והמורכבים עם ישראל.

יהודי ארה"ב ומדינת ישראל: באושר ועושר? - עפר מדם פרידמן

שתי הקהילות היהודיות הגדולות בעולם - בישראל ובארה"ב - מתמודדות בעשור האחרון עם תהליכים ואתגרים הנוגעים לזהותן ועתידן, המשפיעים על מערכת היחסים ביניהם. המדיניות וההתנהלות הישראלית בעניינים כמו מתווה הכותל, חוק הלאום והקיפאון בתהליך השלום, מחדדות את הפערים בין יהודי ארה"ב ובין ישראל ומעמיקות אותם. מיהי הקהילה היהודית בארה"ב בימינו? לאן פניהם של יחסים אלה מועדות? ולמה בעצם צריך להיות לנו אכפת?

הדוב והנשר: האם וכיצד התחרות  בין רוסיה לארצות הברית במזרח התיכון מתחדשת? - ורה מיכלין שפיר

רוסיה חוזרת להיות שחקן מרכזי בזירת המזרח התיכון ובכך גם חוזרת התחרות בין המעצמותלאזור. מה משמעות התחרות המתחדשת? האם זהו סיבוב נוסף של המלחמה הקרה? האם רוסיה יכולה להחליף את ארצות הברית באזור? ואיך היחסים הקשים בין המדינות משפיעים על התנהלותן באזור?

האם המדיניות החוץ האמריקאית הנוכחית מקדמת את האינטרסים של ישראל ? - מיכל חטואל רדושיצקי

בשל המיקום והגודל של מדינת ישראל, דוקטרינת הביטחון הלאומי שלה מאז ומתמיד כללה הישענות משמעותית ומסיבית על מעצמה. לשמחתנו הקשר עם ארה"ב חזק ויציב; אך האם היחסים הללו משרתים את מדינת ישראל בכל הזירות?  מהן מגבלות הקשר בינינו לבין ארה"ב הגדולה ומה יכולות להיות ההשלכות של ההזדהות המוחלטת של ישראל עם ממשל טראפ?

 

עו”ד עפר מדם פרידמן

עפר מדם-פרידמן היא עורכת דין ודוקטורנטית לתואר שלישי בבית הספר למדע המדינה, ממשל ויחסים בינלאומיים באוניברסיטת תל אביב. תחומי המחקר שלה הם ארגונים בינלאומיים; לגיטימציה בינלאומית; משפט בינלאומי; והסכסוך הישראלי-פלסטיני.מאז 2016 חברה עפר בצוות המחקר במכון למחקרי ביטחון לאומי העוסק ב"יהדות ארה"ב כרכיב בביטחון הלאומי של ישראל", ובאחרונה הצטרפה לתוכנית המחקר במכון העוסקת בדה-לגיטימציה ו-BDS.

 

ורה מיכלין שפיר

חוקרת רוסיה במכון למחקרי ביטחון לאומי מ-2016. כותבת דוקטורט באוניברסיטת תל-אביב בנושא זהות לאומית רוסית לאחר נפילת ברית המועצות. לפני הצטרפותה למכון עבדה במטה לביטחון לאומי במשרד ראש הממשלה. בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד בלימודי רוסיה.

 

ד”ר מיכל חטואל רדושיצקי

עמיתת מחקר במכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS) ומרצה באוניברסיטת תל אביב. מחקריה מתמקדים במעמדה של ישראל בזירה הבינלאומית, בעיתונות הבינלאומית, באו"ם ובארגוני חברה אזרחית בינלאומיים, ביחסי ישראל-ארה"ב וביהדות התפוצות. לפני הצטרפותה ל-INSS מיכל היתה הנציגה הישראלית של המכון הבינלאומי "אינקלוסיב סקיוריטי" ובתוך כך ניהלה את הפעילות של פורום דבורה: נשים במדיניות חוץ וביטחון לאומי, מייסודו של הארגון.. למיכל תואר שלישי במדעי המדינה (אוניברסיטת תל אביב).

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00