הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: אל"מ בדימוס מירי אייזין - חמשת התהליכים הדרמטיים במזרח התיכון ולמה זה צריך לעניין אותנו?

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 13/10/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

אל"מ בדימוס מירי אייזין - חמשת התהליכים הדרמטיים במזרח התיכון ולמה זה צריך לעניין אותנו?

טוקהאוס, תל אביב-יפו 13/10/2018 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

55 ₪

רגיל

55 ₪

 
 

אל"מ בדימוס מירי אייזין - חמשת התהליכים הדרמטיים במזרח התיכון ולמה זה צריך לעניין אותנו?

מדינות המזרח התיכון וצפון אפריקה, עוברות תהליכי שינוי עמוקים בעשור האחרון, שכבר משפיעים וישפיעו עלינו עוד יותר בשנים הקרובות.
אנחנו נוטים לשמוע בעיקר על אתגר הדת – המכונה אתגר האסלאם, אבל כדאי שנדון בתהליכי העומק שמתרחשים מעבר לגבול ומשפיעים על עשרות מיליוני בני אדם, ובתוכם גם שכנינו הקרובים: ערביי יהודה שומרון ורצועת עזה.

בהרצאתה תפרוס מירי אייזין, אחת הדוברות הבולטות והמרתקות ביותר על ישראל בהקשרים גיאופוליטיים, את השינויים המתחוללים בשכונה שלנו - מחצית מן האוכלוסייה בכל המדינות ממרוקו במערב ועד איראן במזרח – מתחת לגיל 25. הכפלת האוכלוסייה משפיעה על כל תחומי החיים: על תצרוכת המים, על מערכת החינוך, על הכלכלה וכן על עיצוב הזהות האישית של אזרחי העולם הערבי בעידן הגלובליזציה.

למה זה צריך לעניין אותנו? תהליכי הליבה המתרחשים במדינות ערב חלים גם על ערביי יהודה שומרון ורצועת עזה. השינויים העמוקים בסביבה שלנו משפיעה עלינו הן בצורה ישירה (דרך הפלסטינים) והן בצורה עקיפה (השפעת התהליכים על ירדן, עיראק, סעודיה).

 

אל״מ בדימוס מירי אייזין - שירתה למעלה מ– 20 שנה בתפקידים מגוונים בקהילת המודיעין. עסקה הן בתחום המחקר המודיעיני, והן בתפקידי שדה. בסוף שירותה בחיל מודיעין נתבקשה להשתתף במאמץ ההסברה של מדינת ישראל במבצע "חומת מגן" ומאז היא מהווה ציר מרכזי במאמץ ההסברה מול העולם. לאחר שחרורה מצה"ל נתמנתה לתפקיד יועצת ראש הממשלה לתקשורת זרה, תפקיד אשר מילאה במלחמת לבנון השנייה ולאחריו. בעלת תואר שני בלימודי ביטחון ובוגרת המכללה לביטחון לאומי.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00