הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר אשר עידן - דור ה- VS X דור ה Y

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 16/10/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר אשר עידן - דור ה- VS X דור ה Y

טוקהאוס, תל אביב-יפו 16/10/2018 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

ד"ר אשר עידן - דור ה- VS X דור ה Y

כבר אי אפשר לדמיין את עולמנו ללא האינטרנט והרשתות החברתיות אך קשה להתעלם מההבדלים המשמעותיים בהשפעה שלהם על דור ה-X  (בני 40 – 65) שגדלו רק בראשיתה של התשתית החדשה הזו, לעומת ההשפעה שלהן על דור ה-Y  (בני 20-35), שצמחו כבר ממש בתוככי התופעה הזו כחלק בלתי נפרד מחייהם - הם מתנהגים אחרת, חושבים אחרת, צורכים ועובדים אחרת.

הגורם המגדיר את ההבדל העיקרי בין שני הדורות אינו הגיל, אלא סוג המידע ששני הדורות נתקלים בו וצורכים אותו  ולסוגי מידע שונים יש השפעות שונות על המוח.

ד"ר אשר עידן, מומחה לרשתות חברתיות ולחדשנות יספר בהרצאה חדשהעל המחקרים המעודכנים העוסקים בפערים בין דור ה-X לדור ה-Y בתחומי הנוירולוגיה והפסיכולוגיה ובשורה של נושאים בתחום ההתנהגותי, שמשפיעים על מאות מיליוני בני אדם.

בין השאר ידבר עידן על חברת אפל שהגיעה לשווי שוק של מעל טריליון דולר (!)על פייסבוק ואמזון וגוגל שמתקרבות אליה, על הביטקויין שעלה ב10,000% תוך שנתיים רק משום שהיזמים הצליחו להבין  את ההבדלים בין דור "הרשת" (X ) לדור "הספר" (Y ).

ד"ר אשר עידן, מרצה בתחומי המגמות העתידיות של החינוך והכלכלה באוניברסיטת בר אילן ובאוניברסיטה הפתוחה. מחבר הספרים "מדריך למאה ה-21"  ומדריך ״הכוח החמישי: סוד הרשתות שמשנות את העולם״.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות