הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ענת יהלום - לקום אל החיים

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 15/09/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ענת יהלום - לקום אל החיים

טוקהאוס, תל אביב-יפו 15/09/2018 בשעה 21:00

סוג אירוע

ישיבה לא מסומנים

מחיר בקופות

60 ₪

מחיר באתר החל מ-

55 ₪

 
 

ענת יהלום - לקום אל החיים

ענת יהלום נפצעה קשה ביום הראשון של מלחמת יום כיפור בתעלה. ענת בקושי חולצה מהקו הראשון והגיעה למקום מבטחים ובית חולים, אחרי שכבר כמעט ולא הייתה תקווה שתחיה.

סיפורה של החיילת היחידה שנפצעה ביום כיפור, ילידת קבוצת כנרת, בת לאיש מערכות הביטחון ולאשת חינוך בכירה, מתחיל בתהום ומסתיים באופן מעורר השראה ותקווה – סיפור של חברות ונחישות ישראלים.

"כשהרופאים אמרו שלעולם לא אלך, לא אלד, לא אעמוד על רגלי ולא אחזור אל מעגל החיים הרגיל הפכתי עצמי לחירשת". הם היו ספקנים באשר לסיכוי שלי להינשא כי איזה גבר צעיר ייקח לעצמו אישה היושבת בכיסא גלגלים כשגופה ונפשה פצועים כל כך. אך הנה אני כאן עומדת לפניכם ויודעת להגיד שלמרות כשהרגליים אינן מושלמות, אפשר לקום אל החיים ולכבוש את העולם"

"צריך להציב חלום. לתלות כוכב בשמיים. לכוון את המבט אל האור גם בימים חשוכים. את הקשיים יש לחלק לחלקים קטנים ולהשיג בכל פעם ניצחון קטן. כך כשאני והאיש שלי בנינו משפחה, כך למדתי במסע הארוך שעברתי מכיסא הגלגלים עד גלגלי אופני יד איתם אני רוכבת כיום במרתונים".

ענת היא אחת ממייסדי עמותת אתגרים. סיפורה היוצא דופן יוצר השראה ותקווה למאות ואלפים של פצועים ובעלי מוגבלות. זהו סיפור על התמודדות עם מה שהגורל מעניק וכיצד מוצאים כוח לאהוב את החיים ולשמוח בהם ואף להשיב לחברה את החיוב הרב שבחיים.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00