הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: פושעים ללא גבולות – 2 הרצאות של עו"ד ענת גרנית ועו"ד גל לברטוב

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 18/07/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

פושעים ללא גבולות – 2 הרצאות של עו"ד ענת גרנית ועו"ד גל לברטוב

טוקהאוס, תל אביב-יפו 18/07/2018 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

פושעים ללא גבולות – 2 הרצאות של עו"ד ענת גרנית ועו"ד גל לברטוב

2 הרצאות על מאחורי הקלעים של הפשיעה הבינלאומית - פרשיות רצח, הברחות סמים, חטיפות ילדים ועבירות צווארון לבן מפיהם של מי שהיו בתפקידים בכירים במערכת החוק.

 

עו"ד גל לברטוב - ״פושעים חסרי גבולות"

על פשיעה חוצת גבולות, המרדף אחר פושעים נמלטים, מעצרם והסגרתם לישראל

עבריינים רבים נמלטים מישראל נחושים להותיר מאחור את קורבנותיהם ולא לתת את הדין על מעשיהם. על הטיפול בהם מופקדת המחלקה הבינלאומית בפרקליטות המדינה. בתום מאבקים מבצעיים ומשפטיים מרתקים הוסגרו לישראל אליאור חן שנמלט לברזיל, משה בן-איבגי שברח לארגנטינה, הרב אליעזר ברלנד שנמלט ממדינה למדינה ונחת לבסוף בדרום אפריקה, ורבים  אחרים. בהרצאה יתאר לברטוב אחדות מפרשיות הפשיעה וההסגרה המרתקות ביותר שהסעירו את הציבור בישראל.

 

עו"ד גל לברטוב כיהן כמנהל המחלקה הבינלאומית וטיפל בפרשיות רצח, חטיפה וסמים, עבירות מין וצווארון לבן, ארגוני פשיעה וכל סוג אחר של עבריינות חמורה.

 

עו"ד ענת גרנית - ״פשעים בינלאומיים בעידן המודרני״ מאחורי הקלעים של עבודת המשטרה

העולם הנורמטיבי שינה את פניו במהלך  השנים וכמוהו גם עולם הפשע, שבעצם מהווה מראה שלילית לחיים הרגילים של שומרי החוק. גבולות נפרצו, מדינות קמו ונפלו, התחבורה הפכה נגישה ופשוטה כל כך ובעיקר: התקשורת. ועל רקע כל אלה שיתוף הפעולה הבינלאומי בין עבריינים פרח ושגשג והמשטרה בעולם כולו היתה צריכה למהר ולהשיגם. כחלק מן המאבק בעולם הפשע הבינלאומי הציבה משטרת ישראל קציני משטרה במדינות מפתח בעולם בכדי שישמשו כקציני קישור למשטרות המקומיות.

 

נצ״מ בדימוס, עו״ד ענת גרנית הייתה אחת מאותם נספחים (אישה שנייה בתפקיד מזה כארבעים שנה) ובתוקף תפקידה זה טיפלה בהברחות סמים חובקות עולם, חטיפות ילדים, הונאות ועבריינות צווארון לבן ובעצם במה לא.
בין שלל תפקידיה: ראש לשכת תביעות, ראש אינטרפול ישראל, ר׳ המחלקה לתפקידים מיוחדים, האחראית על פעילות הנציגים ופעילות המשטרה בחו״ל.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות