הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: כותבים לפנים - כותבי פייסבוק פופולריים עולים על הבמה

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 28/07/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

כותבים לפנים - כותבי פייסבוק פופולריים עולים על הבמה

טוקהאוס, תל אביב-יפו 28/07/2018 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

כותבים לפנים - כותבי פייסבוק פופולריים עולים על הבמה

פורמט חדש וייחודי בטוקהאוס.

כותבי פייסבוק פופולריים יוצאים לראשונה מהרשת, עולים לבמה בלייב ופוגשים את קהל הקוראים.  

הכתיבה הפוסט מודרנית ברשתות החברתיות, היא כתיבה אינטראקטיבית, המייצרת מעורבות של קהל הקוראים. באירוע ראשון מסוגו יעלו לבמה אחד אחד חמישה כותבים ויקראו חומרים מוכרים וגם חומרים חדשים שנכתבו במיוחד לאירוע זה.

 

משתתפים:

אורי ניר-וינטר - אישה, רעיה ואמא לארבעה + 2 כלבים, חתול ואוגרת. בוגרת בצלאל. הקימה את "הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות" ועכשיו מנהלת את תכנית המתמחים הארצית "הדבר הבא". בסוף היום הכי אוהבת לכתוב ולא למגירה.

 

איתן מסוארי - בוגר האקדמיה של יפו ד'. מהנדס תוכנה עוד מתקופת הבועה. חי בפריפריה. הקרובה. אבא. אבוש. התחתן. התגרש. כותב במקום לקחת כדורים. הוריש לבן שלו בינתיים רק בעיות קשב וריכוז. חולה כדורגל. המומחה הכי גדול לאירוויזיונים מבין כל הסטרייטים.

 

רוית חבקוק -  עם שלושה ילדים, בעל, כלב וקריירה עמוסה, הכתיבה בפייסבוק הפכה לשסתום שחרור לחצים ולכלי מרכזי לבחון את החיים ולסגור חשבונות עם העולם. כותבת, קוראת, מגיבה, העיקר שיהיה מצחיק.

 

פיני שרגיל בן סירה - בן זוג, אבא, עובד סוציאלי, מספר סיפורים, נוסע מתמיד באוטובוסים צפופים, מפגין חברתי סדרתי, קורא כפייתי, פמיניסט, פתח תקוואי, טבעוני, מחובר ליוטיוב בקטע התמכרותי וג'ינג'י לשעבר.

 

הגר אשחר ניר -  חיה בכפולות של שתיים. מנהלת שני עסקים. אמא לשני ילדים (תאומים). כותבת בלוג שוקק חיים. מרצה על אריזות ומותגים. אשה (ומאהבת) של איש אחד בלבד. ג׳ינג׳ית באופי. מתולתלת ביופי. מטיילת בין עולמות ויזואלים של דמיון ועיצוב. ניירות מקופלים עם סודות ומילים. קפיצים וקוצים. בכל הערוצים.

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל [email protected].
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת [email protected].

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // [email protected] מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

v      מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים

v      חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 

נגישות

 
הגדרות נגישות לא הוגדרו לאירוע הזה.
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות

 
 
נגישות

פרטי ההתקשרות עם ממונה הנגישות של האתר:
טלפון: *6119
צ׳אט באתר
דוא״ל: [email protected]
ימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-16:00
יום ו׳ בין השעות 10:00-13:00