הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר הדס כהן וליטל ספיבק – סיפורה של שפחה – גרסת המציאות

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 19/07/2019 שעה: 14:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר הדס כהן וליטל ספיבק – סיפורה של שפחה – גרסת המציאות

טוקהאוס, תל אביב-יפו 19/07/2019 בשעה 14:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

ד"ר הדס כהן וליטל ספיבק – סיפורה של שפחה – גרסת המציאות

אירוע מיוחד בטוקהאוס לרגל הקרנת העונה השלישית של הסדרה המדוברת "סיפורה של שפחה" – המתארת עולם דיסטופי בו ארה"ב הופכת להיות אומה נוצרית פונדמנטליסטית שקמה אחרי משבר פוריות עולמי וירידה בילודה.


ד"ר הדס כהן וליטל ספיבק, בשתי הרצאות על הרבדים הסמויים והגלויים בסדרה במיוחד אם לוקחים בחשבון ששום דבר בסדרה אינו המצאה.

ד"ר הדס כהן - מכשפות, בוגדי מגדר וסקילות פומביות - המציאות ההיסטורית בסדרה סיפורה של שפחה
בסדרה סיפורה של שפחה לנשים אסור לקרוא ולכתוב. מצופה מהן להגשים את תפקידן הביולוגי כאימהות והן משמשות כפילגשות למטרות רביה. על מנת להבין ולעמוד על הסכנות הגלויות והסמויות שעולות בסדרת הדרמה הזו.

הדס כהן תדבר על המציאות ההיסטורית עליה היא מתבססת כגון משפטי המכשפות בהיסטוריה האמריקאית, מכבסות מגדלנה ״מטהרות״ הנשים באירלנד, תוכנית הילודה של הנאצים, המקור התנכ״י לטקס הרבייה החודשי והיחס ליהודים בשואה. כמו כן היא תקשר את הסדרה למה שקורה בעולמנו כיום החל ממעמדן של נשים ועד לגורלם של פליטים.


ד"ר הדס כהן
, מרצה למגדר ולמדעי המדינה באוניברסיטה העברית, באוניברסיטה הפתוחה ובאוניברסיטת בן גוריון. היא עורכת דין, בעלת תואר שני מאוניברסיטת קולומביה ודוקטורט מאוניברסיטת הניו סקול

 

ליטל ספיבק - המסרים החזותיים הסודיים בסדרה "סיפורה של שפחה.

יוצרי הסדרה "סיפורה של שפחה" מעבירים לצופים מסרים נסתרים, ביקורת וערכים שונים באמצעות השימוש בעולם הויזואלי העשיר של הסדרה הכולל עיצוב תלבושות, דימויים השואבים מתולדות האמנות, צבעים סמליים ואזכורים חזותיים שונים.
ליטל ספיבק תסקור בפנינו שלל דימויים שיחשפו את הרובד הפרשני הסמוי בסדרה ואשר יתרמו להבנה מעמיקה שלה.
ליטל ספיבק, מאסטרנטית בחוג לתולדות האמנות באוניברסיטה העברית ובעלת הבלוג העוסק בקשר בין תרבות פופולארית ותולדות האמנות, "שיר ותמונה".

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות