הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: 2Talk - ורדי כהנא ודוד עדיקא - צילום על דיוקנאות וחפצים

מקום: טוקהאוס, תל אביב-יפו

מועד: 21/06/2018 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

2Talk - ורדי כהנא ודוד עדיקא - צילום על דיוקנאות וחפצים

טוקהאוס, תל אביב-יפו 21/06/2018 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

2Talk - ורדי כהנא ודוד עדיקא - צילום על דיוקנאות וחפצים

ורדי כהנא ודוד עדיקא, אמני צילום מובילים, מי שעבודותיהם מוצגות במוזיאונים ובגלריות בארץ ובעולם, ישוחחו ויראו עבודות על דיוקנאות וחפצים, ידונו ביחד ולחוד במעמדו של הצילום, כאבן דרך בתרבות המקומית ובכלל.

 

ורדי כהנא – הדימוי, התדמית והדמות המצולמת

בהרצאתה  תשוחח כהנא על התהליך היצירתי בצילום הפורטרט. על כל השלבים שבין הרעיון לביצוע. על האתיקה והאסתטיקה ועל ההבדל בין צילום מוזמן  לבין התיעוד האיש.

כהנא  מצלמת פורטרטים שיש בהם מבט מקומי, חברתי ואנתרופולוגי. יצירתה האמנותית כוללת  סדרות של דיוקנאות מתיעוד משפחתה הענפה בסדרה "משפחה אחת", המשקפת את הארכיאולוגיה הפוליטית בארץ ומציירת את גווניה הרבים של תושביה, ועד לספר "פורטרט ישראלי" המאגד פורטרטים של אנשי מפתח בחברה הישראלית. הזליגה בין הצילום המגזיני לעולם האמנות והטשטוש בין התחומים (שבעבר היו מובדלים), מקבלת משנה תוקף ביצירתה ומזינים האחד את האחר.

 

דוד עדיקא : חפצו של החפץ

גוף העבודות המצולמות של עדיקא מכיל מבט ישיר ובלתי אמצעי על המציאות, מבט ביקורתי שמבקש לדון במרחב המקומי דרך שאלות על מעמד, חברה, זהות ותרבות. באמצעות ייצוגים של דיוקן, גוף, וחפץ - נשאלות שאלות על ״טעם״ ועל ״יופי״, ועל מסרים פוליטיים שמובנים במרחב של הדימוי - ובאסוציאציות שהוא מעלה.

בהרצאה - יראה עדיקא מבחר מתצלומיו -  וידברעל אובייקטים (חפצים) כנשאים של זהות - ודיוקן אישי וחברתי.

 

ורדי כהנא, חתנית פרס סוקולוב ופרס משרד התרבות, צילומי הפורטרטים  שלה פורסמו במשך שלושה העשורים האחרונים במוספי העיתונים המובילים בארץ, ובכתבי עת בחו"ל. בשנים האחרונות אצרה כהנא מספר תערוכות צילום, ביניהם התערוכה השנתית הגדולה והמסכמת לצילומי עיתונות, ״עדות מקומית״. ופרסמה שני ספרי צילום.

דוד עדיקא ראש המחלקה לצילום בבית הספר לאמנות בבצלאל, האקדמיה לאמנות ועיצוב. השתתף בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות רבות במוזאונים וגלריות מובילות בארץ. זכה בפרסים רבים בהם פרס ניילור לצילום (2011), פרס שרת התרבות לאמן פלסטי (2011) ופרס אמן צעיר משרד התרבות (2004).

הערות

 

מיקום
טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א, על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.

חניה
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

שעות פתיחה וסידורי ישיבה
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה.

ניתן לצפות בעמוד התפריט באתר הבית www. talkhouse.co.il, המסעדה אינה כשרה.
הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ.
מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול
מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119*
/ 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00.
כתובת המייל של הרוכשים מראש דרך האתר, תתווסף באופן אוטומטי לרשימת הדיוור שלנו
בה נשלחים עדכונים על אירועים קרובים והטבות, להסרה מהרשימה ניתן לשלוח בקשה להסרה ממייל הדיוור או לשלוח בקשה להסרה למייל talkhousetlv@gmail.com.
ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם
גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי בלבד.
ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל בלבד עד שעתיים לפני האירוע לכתובת talkhousetlv@gmail.com.

שונות
הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה עם כרטיס סטודנט (אם מופיע כרטיס סטודנט באירוע) או כרטיס רגיל, ע"פ שיקול דעת ההורים ובליווי מבוגר.
המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום. מומלץ לאורחים בכסאות גלגלים להודיע לנו על כך מראש או במייל או בטלפון להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 // talkhousetlv@gmail.com מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה.

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי חברת טוק האוס בע"מ, ח.פ. 515396059 מרח' השניים 14/5, גבעתיים
חברת GOSHOW אינה אחראית על איכות השירות ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של טוקהאוס

 

תגובות