הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: יוסי גינסברג-בחזרה מטואיצ'י

מקום: GRAY, יהוד

מועד: 02/09/2018 שעה: 21:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

יוסי גינסברג-בחזרה מטואיצ'י

GRAY, יהוד 02/09/2018 בשעה 21:30

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

יוסי גינסברג-בחזרה מטואיצ'י

מעט אנשים בעולם המערבי מכירים את יערות האמזונס כה עמוקות כמו יוסי גינסברג. הוא מצא את עצמו מבודד למשך שלושה שבועות בנבכי הג׳ונגל ושרד כנגד כל הסיכויים. לאחר המסע המפורסם הזה, יוסי חזר לאמזונס וחי שם שלוש שנים כבן לשבט האוצ׳ופיאמונס. יחד הם בנו את צ׳אלאלאן, כפר נופש אקולוגי ששינה את ודעת השבטים באמזונס ונתן השראה לעולם כולו.  
בהרצאה עוצרת נשימה, יוסי מגולל סיפורי הרפתקאות אישיים על ההתמודדות שלו ואיך הפך מקורבן של נסיבות למכונת הישרדות מיומנת, איך נלחם בנמרים ובנמלים טורפות, ואיך חייו נצלו בזכות הזיות.  על מקומה של האמונה בשימור החיות ועל ניסים של ממש שהתרחשו בגלוי. הוא גם ייספר על שנותיו באמזונס כבן שבט האוצ׳ופיאמונס.  באמצעיות הסיפורים שלו, יוסי סוחף את הקהל לא רק אל עמקי האמזונס אלא גם אל נבכי הנשמה שלו, למסע בלתי נשכח ואף משנה חיים.

 

סיפור ההשרדות של גינסברג הפך לקלאסיקה ואף לתופעת "קאלט" בארץ ובעולם. ספרו ׳בחזרה מטואיצ׳י׳ מעולם לא יצא מדפוס בישראל במשך למעלה משלושים שנה. לאחר שיצר לאור הספר תורגם לעשרים שפות וזכה למעמד רב מכר בינלאומי. הדיסקברי צ׳אנל הפיק סרט דוקומנטרי מצליח המבוסס על הספר ולאחרונה יצא לאקרנים סרט הוליוודי בכיכובו של דניאל רדקליף (הרי פוטר) המגלם את דמותו של יוסי ומשחזר את המסע המרתק שלו באמזונס. 

אולם יוסי גינסברג הוא איש בעל חיים מרתקים ועשירים הרבה יותר מסיפורו המפורסם. יוסי חזר לאמזונס והפך אותו לחלק בלתי נפרד מחייו, הוא חי עם בני השבט שהצילו את חייו, והפך לאחד מהם, הוא הקים איתם את כפר הנופש האקולוגי עתיר הפרסים צ׳אלאלאן, והוא שגריר שבט האוצ׳ופימונס בעולם כיום. יוסי חי חיים עשירים מחוץ לאמזונס, הוא מחלוצי הטיפול בנפגעי סמים אופיאטים (הרואין, מטדון וכו׳) במסגרת זאת פתח שנים עשר מרכזי גמילה ושיקום ברחבי העולם. הוא איש עסקים בינלאומי בעל חזון והיה מעורב בעסקים שונים  שכולם נשענים על פילוסופית החיים שלו. בישראל הוא הקים את גלריית קולקטאקו החדשנית לעיצוב פנים ונוף. הוא יזם טכנולוגי שפעל בסיליקון ואלי, רמאללה ותל אביב בפיתוח אפלקציות מתקדמות. 
כמרצה בינלאומי גינסברג נחשב בין המרצים המובילים בעולם ובין לקוחותיו החברות הגדולות בעולם. ופועל בהתנדבות במסגרות שונות כמרצה מעורר השראה.

הערות

 

* 20:00 פתיחת דלתות // 21:30 תחילת הרצאה

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום ההופעה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי תינק אנד דרינק דיפרנט (תובל רוזנווסר), ע.מ. 036256071 מרח' רמת ים 4, הרצליה
חברת GOSHOW אינה אחראית על שמירת זכויות בעלי התכנים ו/או איכות השירות במקום האירוע ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 

מפה:

GRAY , יהוד
 
 
 
 

אירועים נוספים של Think&Drink Different

 

תגובות