הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: נומי - לבונטין7 - תל אביב - 21.4

מקום: לבונטין 7, תל אביב-יפו

מועד: 21/04/2018 שעה: 22:00

סוג אירוע: עמידה

נומי - לבונטין7 - תל אביב - 21.4

לבונטין 7, תל אביב-יפו 21/04/2018 בשעה 22:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

נומי - לבונטין7 - תל אביב - 21.4

 

אחרי שנים של עשייה, אינספור שיתופי פעולה, סיפורים והרפתקאות, נומי, שם בולט ומוכר בסצנת ההיפ הופ הישראלית ומחוץ לה, עובד לראשונה על אלבום בכורה שישאיר את כולכם פעורי פה!
אחרי שתי הופעות בלתי נשכחות בדרום ובצפון הארץ, נומי מסיים את המיני-טור שלו בפיצוץ, במרכז הארץ. תל אביב!
אחרי שהקהל בבאר שבע ובחיפה כבר שמעו חלק מהאלבום החדש של נומי, הוא מגיע להשמיע לקהל במרכז על מה הוא עובד כבר תקופה, ולהשמיעכמובן שירים מוכרים ואהובים.

 

אורחים:
**אסרסאי**
ילד הפלא הבאר שבעי, שבקושי התחיל את דרכו ולמרות זאת, כמעט ואין היפ הופ הד במדינה שלא מכיר את השם! עם חומרים חדשים, אנרגיה מהפטנת, ואחרי שהתלווה לכל המיני-טור, אסרסאי בא להשאיר את תל אביב, עוד פעם, עם טעם של עוד ועם הידיעה שבאר שבע על המפה! באבואבוה!

 

**אביחי נפתלי**
מי שמכיר את נומי כנראה מכיר גם את אביחי, שכבר קרוב לעשור משתף פעולה עם נומי ועזר לבנות את הכל משלב 0. אחרי במות ששרף לצד ההרכב "פרנקלין", שיר שמכר לסנופ דוג, וקריירה מלאה בעשייה והצלחות, מגיע בפעם השנייה בטור הזה לתת יד בלפרק עוד במה!

 

**אדם זולוד X שרק KMG**
מהשמות הבולטים יותר של הדור הצעיר בהיפ הופ הישראלי, שני כישרונות שאי אפשר לערער על היכולות שלהם,שהספיקו לסחוף אחריהם את כל הקהל בכל הופעה, באטל, או מעגל, לספק שערוריות, ולשחרר המנונים שאין אחד ששומע היפ הופ ישראלי ולא מכיר, הם באים בפעם המי יודע כמה כבר לעלות ביחד עם נומי להראות לכם איך היפ הופ ישראלי נשמע ברמה של חו"ל!

 

**מופע פותח**
מאדאפאקינג **A$KER** !
אחד האמסיז הצעירים והמוכשרים יותר, אחרי מיקסטייפ מעולה, ואחרי שעלה בערך על כל במה בתל אביב, בעט בכל מעגל, והיה נוכח בכל אירוע שקשור לסצינת ההיפ הופ התל אביבית התוססת, הוא מגיע להתארח ולהוריד נימוס ופאנצ'ים שלא יביישו את מוחמד עלי!

 

על הפטיפונים - Peretz Glass Vegas

פתיחת דלתות 22:30
תחילת הופעה 23:00

כרטיסים במקום - 50 ש"ח
כרטיסים במכירה מוקדמת - 38 ש"ח

תכינו מטפים!
צ'ירס!

 

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של נומי

 

תגובות