הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: ד"ר קרן אור חן-הדרך אל האושר

מקום: פולי בר, תל אביב-יפו

מועד: 07/04/2018 שעה: 19:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

ד"ר קרן אור חן-הדרך אל האושר

פולי בר, תל אביב-יפו 07/04/2018 בשעה 19:30

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

ד"ר קרן אור חן-הדרך אל האושר

האושר, עשוי מדברים קטנים. מצפים לו תמיד בגדול, אבל הוא מגיע אלינו ברגליים שבריריות ועשוי לחלוף מתחת לאפנו מבלי שנשים לב אליו"

עם העלייה ברמת השפע החומרי, בעידן המודרני בו אנו חיים בעשורים האחרונים, עלתה גם רמת הדיכאון באוכלוסייה הכלל עולמית. אנשים אמנם עשירים יותר, אך מאושרים פחות. הצרכים הבסיסיים של רבים מהאוכלוסייה מובטחים יותר ולמרות זאת הם אינם שבעי רצון מהחיים.
כאשר לא נקרים בפנינו מכשולים, אנו משייטים לנו בנחת ב"דרך המלך" של החיים, ורק כאשר יש לנו אבן בנעל, מתעורר אצלנו תהליך אנליזה מודע. דרך חשיבה זו מתמקדת במעלות הביצוע ולא במחדלי הביצוע. מצב זה מביא את האנשים לפנות אל ה"פסיכולוגיה החיובית" לעזרה.
לימודי האושר, הם דיסציפלינה חדשה של חקר הרגשות החיוביים. ההרצאה תעסוק ב"תפקוד האנושי האופטימאלי". תנסה להבין את ההשלכות של תפיסת האושר אצל הפרט תמצא את הקשרים בין אושר לבין היבטים אחרים בחיי הפרט, ובמידת האפשר תכוון אותו לאושר אופטימאלי.

ד"ר קרן אור חן היא מרצה באוניברסיטת חיפה בבית הספר לעבודה סוציאולוגית, החוג לפסיכולוגיה, החוג לתקשורת, החוג למשאבי טבע והסביבה. בעלת דוקטורט בתחום קבלת החלטות בתנאי אי ודאות ומרצה בבית ספר לרפואה בטכניון בתחומי הפסיכולוגיה. מרצה, בין היתר, בכנסים, ימי עיון ובפני הקהל הרחב.

הערות

 

* 18:30 פתיחת דלתות // 19:30 תחילת הרצאה

ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום ההופעה בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

מוצר זה נמכר באמצעות מערכת GOSHOW על ידי תינק אנד דרינק דיפרנט (תובל רוזנווסר), ע.מ. 036256071 מרח' רמת ים 4, הרצליה
חברת GOSHOW אינה אחראית על שמירת זכויות בעלי התכנים ו/או איכות השירות במקום האירוע ו/או קיום האירוע ו/או כל מחדל הקשור באירוע מושא מוצר זה

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של Think&Drink Different

 

תגובות