הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: דר' יובל דרור | המקצועות שייעלמו והחיים בעידן של אינטליגנציה מלאכותית

מקום: המפלט של החוג הצפוני, תל אביב-יפו

מועד: 08/07/2018 שעה: 20:30

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

דר' יובל דרור | המקצועות שייעלמו והחיים בעידן של אינטליגנציה מלאכותית

המפלט של החוג הצפוני, תל אביב-יפו 08/07/2018 בשעה 20:30

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

דר' יובל דרור | המקצועות שייעלמו והחיים בעידן של אינטליגנציה מלאכותית

בין אם אתם משתכרים הרבה או מעט, בין אם אתם עובדי צווארון כחול או לבן, בין אם אתם אנשי מקצועי מעולים או רק בתחילת דרככם, איום חדש מגיע אליכם, אלינו, אל כולנו, והוא מתקרב בצעדי ענק!

מחקרים בארץ ובעולם צופים שכמחצית מכלל העבודות המוכרות לנו כיום ייעלמו בתוך כשני עשורים ואת מקומן יתפסו פיתוחים, מכונות ורובוטים שיאפשרו למעסיק שלנו לוותר עלינו, על כולנו, כעובדים.

האם אלו חדשות טובות?
בהרצאה מרתקת ומעוררת על העתיד הממש (ממש) לא רחוק, ידבר הסוציולוג וחוקר הטכנולוגיה ד"ר יובל דרור, דיקאן בית הספר לתקשורת במסלול האקדמי המכללה למנהל, על התהליך שצפוי להיכנס לספרי ההיסטוריה תחת השם "המהפכה הרביעית", מהפכה טכנולוגית שעשויה להיות המהפכה האחרונה, זו שתשנה לחלוטין את האופן שבו אנחנו חושבים על מושגים כמו "עבודה", "אינטליגנציה", "קריירה" ואפילו תשאל מחדש מה זה בעצם אומר להיות בן אנוש?
בואו לשמוע איך יראה עולם בו לבני האדם אין עבודה – פשוט כי כבר אין בהם צורך, ולבדוק האם ואיך מתמודדים עם האתגר החברתי-תרבותי הגדול ביותר של המאה ה-21.

ד״ר יובל דרור הוא דיקאן בית הספר לתקשורת במכללה למנהל. מתארח באופן קבוע בתכניות אירוח כמו ״לונדון וקירשנבאום״ ואחד המרצים הרהוטים והמבוקשים בישראל.

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של ידה ידה

 

תגובות