הסתיימה המכירה לאירוע זה
 
 
 

אירוע: גריילסאמר דואו אינטימי

מקום: פס - מבשלת בירה בגולן, גשור

מועד: 16/11/2017 שעה: 21:00

סוג אירוע: ישיבה לא מסומנים

גריילסאמר דואו אינטימי

פס - מבשלת בירה בגולן, גשור 16/11/2017 בשעה 21:00

הסתיימה המכירה, נשמח לראותכם באירועים הבאים
 
 

אודות האירוע

 

גריילסאמר דואו אינטימי


הזוג הכי מוצלח של המוזיקה הישראלית כיום – מיכאל ושמרית גריילסאמר יגרמו לכם להרגיש בסלון הבית שלהם, במובן הטוב של המילה. זהו מופע ייחודי המשלב בין השירה ונגינת הכינור המופלאה של מיכאל, לבין השירה ונגינת הגיטרה (אקוסטית וחשמלית) המרגשת והסוחפת של שמרית. 
בשנים האחרונות, יצאו מיכאל ושמרית לסיבובי הופעות אקוסטיים בארץ ובעולם, במהלכם גיבשו את הפורמט הייחודי של המופע המשותף שלהם. בהופעות הם משלבים בין להיטיו של מיכאל (יאללה בואי, אשתי היקרה), שירים משותפים (העץ והפרי, העיר הלבנה), שירים מאלבומה של שמרית (המון אנשים, הבית ריק) וכן חומרים חדשים שטרם הוקלטו והם בלעדיים לאוזניהם של הנמצאים בחדר. 
ההופעה מתאפיינת בגישה קלילה ובגובה העיניים עם הקהל. מיכאל ושמרית מדברים עם הקהל, מאפשרים לו לבחור שירים ויוצרים איתו קשר אינטימי ובלתי אמצעי. באופן זה, הם מאפשרים לחוות את המוזיקה שלהם בצורה לא-שגרתית, חווייתית ומלאת קסם. 
בשנת 2011 יצא אלבום משותף למיכאל ושמרית גריילסאמר - "בפריז - B Paris", בחברת התקליטים "התו השמיני". הסינגל "טו דו דו" נבחר לקדם-אירוויזיון וזכה להשמעות רבות בארץ בחו"ל. בעקבות הצלחת האלבום, יצא מיכאל לסיבובי הופעות בינלאומיים בפסטיבלים גדולים כגון פסטיבל הג'אז באוטווה, פסטיבל Der Kulturen בברלין ועוד

 

https://www.facebook.com/events/375123256277324/

הערות

 

* ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים ממועד המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

לשאלות בנושאים טכניים

רכישה,כירטוס ותקלות באתר

GoShow LTD

טלפון:

*6119

 

פקס:

03-6440730

 

ליצירת קשר:

 
 
 
 
 

אירועים נוספים של פסטיבל הבלוז של תל אביב

 

תגובות